Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

11 minutes ago, Joe D said:

da li su netsi okupili zvanicno najgadniju ekipu u povijesti?

 

Teško bez Lebrona, braće Moris, Bugija Kazinsa recimo.. 

 

Jel to Bruklin zadržao Dinvidija, ne vidim koji će im on kurac, bio je višak i bez Hardena

 

Zavisiće sve ko i uvek od egoa, ko će i koliko da prihvati ovog ili ove druge, da li će da se uklope u neki sistem, ako se uklope ko GSW biće super, ako ne...

Link to comment

Eno i Zion ne igra. Pa jbt...
Brate moja trosna cuka ovo vise ne moze da podnese. Izgleda da ove godine trebas svako vece ostajati budan do 1h ujutro samo da bi mogao nariktati lineup za fantasy.

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

navijam za njih da osvoje, cisto da svi pate :fantom:

Mene boli stojko al' bash zato mislim da su im nekako male shanse. Svi su oni cool 'u dodatku' - a sad imaju priliku da se pokazu kao ekipa. 

Prognoza: Heat u 6 utakmica. 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, 1n54jd3r said:

Opet, zao mi je Durantule, nije ovo sranje zasluzio.

 

+1. Juce sam ga slusao, deluje kao da je dosta sazreo u poslednjih par godina, nema veze sa OKC i early GSW Durantom.

 

Mada, bolje i 10 Hardena, Kajri i Durant nego Lejkersi. 

  • +1 4
Link to comment

Meni ovi Lejkersi polako postaju ok. Jbg, ako će se zmiji i Bugiju priznati sazrevanje/odrastanje, valjda može i Lebronu?

 

PS: Kajri i brada su braća po kretenizmu, tip igrača zbog kojih sam srećan što navijam za SAS.

Edited by zorglub
Link to comment

@MosJbg, uvek gledam važeći tim, skoro svaka franšiza imala je sastav koji je bilo veoma lako ne voleti. Eto Majami - od LBJa i Wadea koji se podsmevaju Dirku i not one, not two... hypea, do jedne od najkul ekipa trenutno. Čak se i Jimmy buckets tamo smirio i pronašao.

 

Čak su mi i otimači Sonicsa postali simpatični.

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...