Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

1 hour ago, Have_Fun said:


Al' bas nema srece.
Cini mi se da se i prosle godine povredio u momentu kad su Warriorsi bili desetkovani i kad je mogao da dobije neke minute.

jeste da, jbg

tad su bas bili osakaceni, secam se da smo se sprdali ovde, bukvalno su neke utakmice igrali sa 8-9 igraca i to su narocito bili desetkovani sa visokim igracima

sigurno bi dosta igrao, posebno sto zbog povreda prosle sezone uopste nisu bili konkurentni za PO

1 hour ago, 189- said:

dobice prostora u santa cruz warriorsima.

 

nema on sada sanse da igra, jedan je od najgorih igraca u ligi.

uff

jbg, medju najmaladjim je u ligi (prosle godine zvanicno treci najmladji, mada je od mladjih od njega igrao samo onaj afrikanac iz pistonsa), dosao kao "nizak" pik druge runde, pravo niotkuda

rejting mu jeste nizak

 

ali iz moje perspektive ruzno/pogresno je reci za tako mladog igraca da je nedju najgorima u ligi

po meni su najgori oni veterani koji su presli svoj pik, a doprinos im kurcu vredan

 

ako cemo tako, kakav je onda pokusevski?

najgori igrac lige ikad?

tako je makar izgledao u one prve tri utakmice koje sam gledao, ove poslednje 2-3 nisam, a vidim da ima bolje statisticke podatke

 

verovatno si u pravu i da ce ga poslati u razvojnu kad se oporavi (ako ga cak ne otpuste), ja se malo salim kad kazem da ker pravi prostor za njega, ali mi zaista deluje da imaju solidno vere da moze biti igrac za nba

meni se kod njega svidja sto nema respekta, sto je cesto bio problem kod evropljana koji dodju preplaseni, bez vere u sebe, a on bukvalno od prvog minuta uzima stvari u svoje ruke sto u napadu, sto u odbrani

nije to svakako samo po sebi dovoljno, ali ima i fizikalije, deluje i da sut u perspektivi nece biti problem

 

ne znam jbg, ipak je evo trecu godinu u njihovom "sistemu", mislim da ce imati mesta i u gsw, ako ga zaobidju povrede u narednom periodu

Edited by pbg12345
Link to comment

Glede Smailagića jedna stvar mi je bila simptomatična dok sam gledao dokumentarac "Direktno iz Koteža": opisuje situaciju kada je promašio zakucavanje, pa je na sledećoj protiv Lejkersa zakucao "a u blizini Lebrona" (bio na metar i po od njega). Očigledno da je dečko fasciniran i uplašen što je u NBA-u, a sa tim stavom neće mnogo postići.

Link to comment

^kakav je to entitlement bogte mazo. Vi se braćo jebite sa protokolima, karantinima i testovima, ja moram malo da iskuliram, proslavim švecin rodjendan, meditacija, kosmos, ljubav.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

^kakav je to entitlement bogte mazo. Vi se braćo jebite sa protokolima, karantinima i testovima, ja moram malo da iskuliram, proslavim švecin rodjendan, meditacija, kosmos, ljubav.

lidbo

ali njemu je lepo u zivotu, tako da... jedino sto NBA treba njega da iskulira, ali to se naravno nece desiti

Link to comment

Meni je bas krivo sto je takav kakav jeste.
Jebeno neverovatno fantastican igrac ciji igracki kvaliteti padaju u drugi plan zbog ovakvih ispada..
I poslednjih sezona se vise govori o tome sta radi van terena, nego o njegovom ludackom talentu koji poseduje.

Jos kao ruki, kad je stigao u ligu, imao je neki mamojebacki broj postignutih poena u "clutch time-u" i cetvrtim cetvrtinama meceva.
Desavalo se da postigne npr 2-5 poena za 3 cetvrtine, i onda u poslednjoj sune 15-20 bez problema i prelomi mec.

A sad.. evo kako izlazi u prvi plan medija.. tuzno..
 

  • +1 2
Link to comment

ma super je Kybrid, evo i netsi odlicno stoje a ppp ih proglasio za ovogodisnje favorite. :facepalm

 

covek je unistio svaku ekipu koje se dotakao (kapa dole za onaj PO u CLE). njega ocigledno treba trpeti, a to u timskim sportovima ne izlazi na dobro.

no, istina je i to da je nba cirkus. a u cirkusu su klovnovi ne samo dobrodosli vec i neophodni.

 

 

Link to comment

Ne može se dovoljno reći o Jokićevoj igri trenutno i njegovoj sezoni. Bukvalno vredi gledati svaku njegovu utakmicu, potpuno je nadrealno šta čovek igra. Ovo je prilika da se zavališ i uživaš i ništa ne propustiš jer ko zna kad će se ponoviti i da li će. 

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...