Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Bio sam misljenja da se Grent tripuje da moze dosta vise od uloge koju je imao u Denveru i da je 20M po sezonu bas previse za takvog igraca. On je trenutno najbolji igrac u doduse raspalom Detroitu, ali vreme je da priznam da sam pogresio.

Link to comment
20 minutes ago, 1n54jd3r said:

Bio sam misljenja da se Grent tripuje da moze dosta vise od uloge koju je imao u Denveru i da je 20M po sezonu bas previse za takvog igraca. On je trenutno najbolji igrac u doduse raspalom Detroitu, ali vreme je da priznam da sam pogresio.


Ajde Grant, ali sta se desilo Blejku Grifinu, covek je postao Milko Bjelica za sirotinju, ne moze dabl-dabl sa skupi

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:


Ajde Grant, ali sta se desilo Blejku Grifinu, covek je postao Milko Bjelica za sirotinju, ne moze dabl-dabl sa skupi

bad aging mostly...ocekivano za nekoga ko se oslanjao onoliko na fizikalije i igru above the rim

Link to comment
bad aging mostly...ocekivano za nekoga ko se oslanjao onoliko na fizikalije i igru above the rim
Pa da, pale fizikalije a šut nikad nije ni imao... procenat ove godine oko 38%

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Ova recenica "One of the best passing big men in NBA history" je pocela toliko da smara. Slusam komentatore Niksa, ovaj ih bukvalno bucheruje, al' to je glavno za reci. 

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...