Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

mpj je vec imao virus letos.

 

nema logike da izadje glasina da je prekrsio protokol i tako samo ispao kao kolosalna budala umesto da lepo kazu da samo ima virus.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

in the meantime:

Sources: Prior to flight from Denver to Dallas today, the Mavericks learned of a positive coronavirus test for a player and two additional players who are expected to quarantine for seven days due to contact tracing. The three players remained in Denver.

jel mogu i da igraju za Nuggetse? ne mogu biti gori od ovih sto su sada u timu...

 

 

btw, Raja i Timmi su rodjeni u istom gradu na Devicanskim ostrvima u razmaku od 4 ipo meseca... bas me iznenadilo 

Link to comment
55 minutes ago, 189- said:

mpj je vec imao virus letos.

 

nema logike da izadje glasina da je prekrsio protokol i tako samo ispao kao kolosalna budala umesto da lepo kazu da samo ima virus.


KD je isto imao virus, ima i antitela i opet su ga odstranili na sedam dana jer je bio u blizini zarazenog. jboimsve.

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:


KD je isto imao virus, ima i antitela i opet su ga odstranili na sedam dana jer je bio u blizini zarazenog. jboimsve.

 

pa to zato da ne moze preneti na druge.

Link to comment

Dok MPJ sazri u glavi i prestane da bude rupa u odbrani, Jokic i Marej ce biti dve godine stariji (a i sa MPJom im trebaju dve defanzivne zverine svakako) i verovatno kurcobolniji. @1n54jd3r svaka ti cast na optimizmu, ne znam odakle ga crpis. Ja i dalje mislim ono sto sam rekao pre sezone, bice neki 4-5. na zapadu i lagano ispasti u prvom kolu plejofa. Ne vidim da ova ekipa kakva je sada moze vise od toga. Mozda protiv neke ekipe osakacene povredom/covidom.

Edited by Mos
Link to comment

Ali kakvi protokoli. Preležao, ima antitela i opet ga odstranjuju zbog sumnjivog kontakata. Potpuno ludilo. 

Edited by Jozef K.
Link to comment

@Mos odakle izvuce da sam optimistican? :)

 

elem, odslusaj poslednju epizodu keeping it 1000: https://cms.megaphone.fm/channel/BSND6143501736?selected=BSND4011866395

 

Dzordz Karl bas pravi dobru poentu u vezi MPJ. Ne napadas titulu sa prakticno rukijem kao trecim najbitnijim igracem. Zamera Kronkijima i Koneliju sto nisu zatalasali vise free agency i doveli nekoga ko bi bio komplementaran sa Jokicem i Dzamalom i ko bi odmah maksimizirao njihove kvalitete i/ili minimizirao njihove mane. A po njemu to svakako nije MPJ koji je potencijalna zvezda ali mozda kada napuni 26g.

 

Denver je svih ovih godina Jokiceve ere bacao sve karte na interni razvoj i rast igraca. Kroz trade i free agency su valjda dosli samo Plamli, Milsap, Tori, Grent i sada Grin i Hartenstajn. Imamo sezonu gde je samo Jokic na toj liniji, dok ostatak ekipe regresira znacajno ili u najboljem slucaju stagnira. Pokazace se da su bili previse strpljivi sa Gerijem i Bartonom koji su izgubili svoju vrednost i trenutno su verovatno negative net value. Napakovali su opet dosta talenta u mladim igracima koji ove a mozda ni sledece godine nece biti deo standardne rotacije (Zik, Bol, RJ Hempton...). Po Karlu titula se napada sa iskusnim i zrelim igracima od kojih znas sta mozes da ocekujes svake veceri. A Denver ove sezone ima ekipu koja je sve, samo ne to. 

  • +1 1
Link to comment

@Mos dodatno, slazem se sa tobom u vezi MPJ. Koliko god mi se svidja koji plafon ima i koliko je neverovatan suter, on u svojoj glavi ima da je najbolji na svetu ili ce to da postane. Pa kad je Grent zeleo da bude prva violina, mozes zamisliti na kom nivou je to tek izrazeno kod MPJ. Verovatno ce ocekivati i traziti max ugovor kad dodje vreme za ekstenziju. 

 

Sa jedne strane u nekom univerzumu oni bi mogli da budu najbolji napad lige by far. Ali u nekom realnijem imacemo nezadovoljnog MPJ jer se ne igra konstantno za njega i preko njega, nezadovoljnog Jokica jer MPJ forsira neke ill advised suteve, i Melouna koji cupa kosu na glavi jer mu je ekipa medju 5-10 najlosijih odbrana lige. I Mareja koji je skapao jer igra 38+ minuta po tekmi, u prvoj cetvrtini zabije 10-15 poena a onda se izduva kao balon do kraja tekme.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Dok MPJ sazri u glavi i prestane da bude rupa u odbrani, Jokic i Marej ce biti dve godine stariji (a i sa MPJom im trebaju dve defanzivne zverine svakako) i verovatno kurcobolniji. @1n54jd3r svaka ti cast na optimizmu, ne znam odakle ga crpis. Ja i dalje mislim ono sto sam rekao pre sezone, bice neki 4-5. na zapadu i lagano ispasti u prvom kolu plejofa. Ne vidim da ova ekipa kakva je sada moze vise od toga. Mozda protiv neke ekipe osakacene povredom/covidom.

ako utakmica protiv Phile bude igrana, Sixersi ce verovatno biti bez:

Joel Embiid, Tobias Harris, Danny Green, Shake Milton, Matisse Thybulle, Vincent Poirier, Paul Reed

 

stob nas narod reko, bolje se roditi bez kurca nego bez srece

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, 189- said:

 

pa to zato da ne moze preneti na druge.


Pa tokom leta je imao virus (zaboravih to da dodam), nije zarazan ni na koji nacin ako jos uvek ima antitela.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Dzordz Karl bas pravi dobru poentu u vezi MPJ.

 

Ni meni se ne sviđa kako stvari idu sa malom primadonom, ali Karl baš i nije tip od koga bih tražio savet za pravljenje šampionskog tima. Msm "potrebni su iskusni igrači" - no shit Sherlock. Još on zamera Koneliju što nije doveo nekog, kao da je pola lige izgorelo da igra u Koloradu. Nikada ga nisam voleo, potpuni mediokritet od trenera.

Link to comment
1 hour ago, djeneralche said:

Ako su Lejkersi mogli da osvoje titulu sa dva igraca stvarno ne vidim razlog zasto Denver ne bi mogao isto to.

2 iz top5 nije isto sto i 2 iz top15 ili top20

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...