Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Ovo sa iznuđenim faulovima mora prestati. Ok je naći rupu u sistemu, svaka čast, ali sistem ne mora da stoji i gleda.  Jer ako će pored 3 point chucking festa NBA postati gomila Hardena i Younga koji traže načine da se bace u odbrambenog, može lagano i bez mene.

  • +1 6
Link to comment

primise jebenih 43 poena u drugoj cetvrtini.  Vodise mislim 16 razlike i stadose kao na dugme. Malone kao kuvana noga kao reakcija na cetvrtinu. Kao da je Primorska igrala

 

p.s. Grin je dobar :D Steta sto nije mogao da igra od pocetka seyone, ne bi poceli 1-4 sigurno.  Kada se vraca MPJ da konacno mogu da igraju kompletni

Edited by Далибор
Link to comment
2 minutes ago, Далибор said:

primise jebenih 43 poena u drugoj cetvrtini.  Vodise mislim 16 razlike i stadose kao na dugme. Malone kao kuvana noga kao reakcija na cetvrtinu. Kao da je Primorska igrala

 

p.s. Grin je dobar :D Steta sto nije mogao da igra od pocetka seyone, ne bi poceli 1-4 sigurno.  Kada se vraca MPJ da konacno mogu da igraju kompletni

bilo je i 18 razlike...MPJ pauzira jos 2 tekme...Jokic je opusteno mogao da ide jos 3-4 puta na liniju za slobodna, stvarno vec postaje simptomaticno - nijedan all star nema manje rispekta kod sudija

Link to comment

Opet su se namucili protiv jednog od najgorih timova u ligi, Jokic opet morao da igra 37 minuta, Jamal opet neka tuzna partija. Dobra stvar je sto Green deluje dobro i sto se klupa polako skockava. Sad Dalas sa Lukicom, pa onda prava provera gde su i sta su protiv File u subotu. 

Link to comment

Jokara u svojoj najlosijoj utakmici sezone isporuci 35 poena, 15 skokova, 6 asistencija, 3 ukradene i jednu blokadu...king joker!

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Green stvarno dobar...role player koji zna tacno svoju ulogu...dok npr PJ Dozir naviknut na mvp status iz G-league pokusava u NBA stvari koje su too much za njega

Edited by 1n54jd3r
  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...