Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Simmons pomenuo imaginarni trejd koji bi pomogao Netsima da dovedu Hardena uz pomoc treceg tima (Denvera). Prakticno MPJ i Haris za Alena, Laverta i dva pika. Ovlazio sam snazno, ali nema Koneli muda za to. 

 

EDIT: Harden i Tucker u Bruklinu, MPJ i Haris u Hjustonu.

Edited by Mos
Link to comment

Mislim da ce MPJ biti neupotrebljiv u plejofu, da se neće slagati sa Malounom i ovom dvojicom glavnih, Haris je ok dok ne naidje viši i jači bek koga ne moze da čuva, itd. 

 

Istina, ne znam da li Alen može da igra sa Jokicem ali dobijaš sjajnog, mladog igrača blizu pozicije gde ti zjapi rupetina, koga ako ništa drugo možeš da trejduješ. Lavert ili Dinvidi bi meni bili ok rešenje za startnog beka. Dva pika ne mogu da škode za neke buduće trejdove. 

 

Jos jednom, sve to je nebitno jer Koneli nije trejder nego inertni drafter GM. Nece se oni maći nigde ove sezone. 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Mislim da ce MPJ biti neupotrebljiv u plejofu, da se neće slagati sa Malounom i ovom dvojicom glavnih, Haris je ok dok ne naidje viši i jači bek koga ne moze da čuva, itd. 

 

Istina, ne znam da li Alen može da igra sa Jokicem ali dobijaš sjajnog, mladog igrača blizu pozicije gde ti zjapi rupetina, koga ako ništa drugo možeš da trejduješ. Lavert ili Dinvidi bi meni bili ok rešenje za startnog beka. Dva pika ne mogu da škode za neke buduće trejdove. 

 

Jos jednom, sve to je nebitno jer Koneli nije trejder nego inertni drafter GM. Nece se oni maći nigde ove sezone. 

mislim da su bas male sanse da bude tako

uostalom bio je on prilicno upotrebljiv i u ovogodisnjem po

  • +1 1
Link to comment

Ne u smislu da decko ne ume da igra, nego izmedju trenerovog odbrana first mentoliteta™, Jokicevih musica i Marejevog lozenja - nece uspeti da iskanalisu njegov potencijal i prirodu. Ako me demantuju, odlicno. Videcemo vec u prvih mesec dana sezone da li su uspeli da kliknu i da li postoje akcije koje se zovu za njega. 

Link to comment

bas ako u prvih mesec dana ne pokazu da li napadaju prsten ili ne. 

 

ako ce da ga liferuju, svakako ne treba da rade to za laverta ili dinvidija, mogu all star igraca da dobiju za taj paket sto je simmons izfantazirao.

Link to comment

Jel NBA pripremio neki covid protokol, sta ce da rade ako izbije zaraza u nekoj ekipi, koliko zarazenih mora biti da bi se utakmica odlozila i ima li uopste prostora u kalendaru za odigravanje odlozenih utakmica?

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...