Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Bio je faul u napadu Jokića ja mislim, ali deluje mi da dva ozbiljna faula na njemu nisu svirana u produžetku.

 

A Barton kao i uvek, individualno je dobar, ali kancer za ekipu. Boli koliko je sebičan...Ili prosto nema pregled igre.

Edited by Milošica
Link to comment

Hajte molim vas, danas svi igraju kosarku, teske noge na pocetku sezone, kriju se prave karte u prvih mesec dana sezone pobogu, pa necemo valjda trejdovati takve talente za tamo neke koji su na nivou 1 Lua Vilijamsa. Potpis Milsapa kradja, po milion za svaki milimetar koji moze da se odvoji od zemlje. Bitna je kultura tima!!

Edited by Mos
Link to comment

ruzna utakmica. bridges, payne i cam johnson najbolji kod sunsa, ayton je imao problema s penalima u prvom, a book se nije pojavio u drugom poluvremenu, do onog clutch pogotka u poslednjem minutu. bice zabavna sezona.

 

lukica standardno iritantan (bar meni) s njegovim sirenjem ruku i plakanjem kod sudija iako ima superstar tretman na svakoj tekmi. isflopuje i proda bratbratu minumum 5 nepostojecih faula.

Link to comment
5 hours ago, Milošica said:

Mose, ko je taj zgodni baja sa avatara?

 

To je samo najbolja četvorka s ovih prostora, ikad.

 

PS: Ovaj triple-double debelog, jel' to prvi u sezoni?

Edited by zorglub
Link to comment
2 hours ago, Sundance Kid said:

 

lukica standardno iritantan (bar meni) s njegovim sirenjem ruku i plakanjem kod sudija iako ima superstar tretman na svakoj tekmi. isflopuje i proda bratbratu minumum 5 nepostojecih faula.

 

Luka je bio u standardnom plačipička fazonu, made in spain.

 

Sunsi su dobra ekipa. Nisu igrali bogznasta ali se uvek neko pojavio. Tad se zapravo vidi koliko su jaki.

  • +1 1
Link to comment
 
hajde, molim te, prestani sa ovakvim salama. nikome nije zanimljivo, osim tebi.
I nije bila šala. On je i dalje u timu koji će se boriti za plejof, iz takvih se ne dodeljuju pojedinačne nagrade.
Link to comment
4 hours ago, Mos said:

Ma kakvi, jedino malo fali to neko da brani krila, inace su perfektni. Lagano prvi na zapadu. 

 

3 hours ago, Mos said:

Ahahhahahahahahaha, pa ubite se kolektivno 

 

3 hours ago, Mos said:

Hajte molim vas, danas svi igraju kosarku, teske noge na pocetku sezone, kriju se prave karte u prvih mesec dana sezone pobogu, pa necemo valjda trejdovati takve talente za tamo neke koji su na nivou 1 Lua Vilijamsa. Potpis Milsapa kradja, po milion za svaki milimetar koji moze da se odvoji od zemlje. Bitna je kultura tima!!

koji ti je?

izgubili prvu utakmicu u sezoni, vrlo bitna stvar u pm

nit je njima iko predvidjao sezonu sa jednocifrenim brojem poraza, nit je ovaj sakramento ekipa za nabijanje

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...