Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Samo 11 NBA igrača je igralo sve 72 utakmice ove sezone. Ono što mi je iznenadjenje na listi je Entoni Edvards. U eri kad zvezdu tima ili neku potencijalnu zvezdu timovi sad štite i od lakše prehlade, ovo je baš dostignuće, svaka čast. 

 

Teri Stots izglasan za trenera meseca na Zapadu, JR na aparatima :D

 

Jokić završio na 57/39/87. Opao mu je procenat za 3 poslednje 2 nedelje sezone, nešto na šta treba obratiti pažnju u plejofu, valjda je samo do umora, ima sad vremena da se odmori. Čovek je nezaustavljiv kad ubacuje za 3, mora da ima nekih 40% tu u seriji da bi to bilo to. 

Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Uzeo sada random sezonu 2004-2005. i sedmi na Istoku/Zapadu imaju 43-39, odnosno 49-33 score. Deseti imaju 36-46 i 37-45. Suludo je da oni sa tom razlikom igraju neki Play-in. Znam da je tu da ostane, ali bar onda nek naprave da igraju 8. i 9. ako su na par utakmica razlike. Svako ce da popizdi kad mu se tim nadje na tom 7. mestu jednom, ako nista drugo jer nemaju nedelju dana slobodno za odmor. 


Pitanje je da li bi taj skor bio da je postojao play-in... Meni se dopada, više ekipa ima takmičarku ambiciju. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

Jokić za sada 24/24 MVP glasova izgleda.

 

 

ni lebronova mafija nije izdrzala i tzv. brajan vindhorst moro da se pokloni pred srbinom.

 

na kraju samo mark dzons (realno najveci jokicev hejter s iespijena: nikad nije glaso za jokica za prvi all nba tim, reko da mu je ove sezone lebron ispred jokica, svaki tvit mu o jokcevoj odbrani i drzi obaminu sliku na tviteru) i mozda poneki bej erija lokalac nece da glasaju za jokica. nek im sluzi na cast, sta drugo da kazem.

Link to comment
To je zato sto su dali medijima da imaju glas za ove nagrade,vidim Simons u svom podkastu pominje moguce promene posto se mnogim novinarima ne svidja sto imaju glas,trpe vec godinama kritike i dozivljavaju neprijatnosti zbog toga,sto sa navijacima,sto sa samim igracima .
Ma laze ko ker. Voleo bih samo da vidim na kojoj to planeti novinar nece da glasa jer pritisak & neprijatnosti.
Evo ovaj se ukljucuje u jutarnji program rts uzivo iz Denvera gde je -8, ali bi se zahvalio na pozivu da svake godine glasa za to. Kako da ne.
To se cita kao: ja bre glasam za te nagrade, ja biram ko ce u hof, ali jebiga nije lako tesko je pritisak je obicni ljudi kosarkaske analfabete ne shvataju mnogo stvari neke kolege ce i da pokleknu ali ja necu guram dalje grindam a vi nastavite da me gledate i klikcete
Novinari su govna.
  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, theanswer said:

Imate Rusila i Simonsa dva dela podcasta, nekih 3h ukupno, taman pred spavanje :D

 

Gde ovo moze da se nadje? Obicno ih uhvatim na YT, ali to izadje tek posle par dana.

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...