Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

8 hours ago, J.R. Cash said:

Kakvo je ovo sviranje kurcu. Danima slusamo kako je play in smanjio tankovanje na minimum i povecao zanimljivost zavrsnice sezone i onda dobijemo ovo.

 

Ogroman problem lige je sto igra ko kad hoce. Ubijaju proizvod. Ja sam manijak, gledam svasta, ali ne znam da li sam pet puta gledao Kliperse ove sezone. Nikad kompletni, uvek neko odmara. Koga to interesuje? Za ovaj bezobrazluk bih im uzeo pik.

 

+1

 

To da igrac bira kad mu se igra, a kad ne je epic sranje. Makar bio i Lebron...

Link to comment

Onda će čovek da kaže liga nikad jača. Možda po individualnom kvalitetu, sve ostalo je smejurija u odnosu na neka lepša vremena kada nije bilo pre svega ovih primadona koji dovode sebi saigrače, igraju sa kim hoće, odmaraju kada hoće, pa ovo smešno jurenje statistika, ovom niko ne sme da skače, ovaj ne dodaje nikome, šutira 800 puta po utakmici, neki segmenti ove nove moderne NBA su urnebesni sa obzirom na popularnost i moć organizacije.

Edited by Mil@n
Link to comment

Svaki put kad budete izbacivali ove rezultate zamisljacu Aca Srbina kako ulece u izborni stab i dobacuje novinarima: "Bijemo ko Sveti Ilija!!"

  • +1 1
Link to comment

Smešno je uopšte da se toliko priča o toliko proizvoljnoj nagradi. Embid nije dovoljno igrao utakmica da bude MVP ali jeste da bude drugi u glasanju, to je vrhunski cinizam. Ili napraviš neku granicu, broj ili procenat utakmica koje igrač mora da igra da bi se kvalifikovao i ko je ispod toga odmah ga eliminišeš ili ne sereš o tome da nije igrao dovoljno utakmica a staviš ga da bude drugi. Kao kad ESPN najavljuje utakmicu pa je Stef vs Ja. Nije brate, nego je GS vs Memfis. Preteruje se sa invididualizmom baš mnogo tamo. Košarka je ipak timski sport. 

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...