Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

On 15.5.2021. at 4:28, Далибор said:

ako ih nije sramota da izgube od tandera...

Ubi ih Poku :)

 

Znaci opet Klipersi - Dalas, i Denver-Portland

Link to comment

Kakvo je ovo sviranje kurcu. Danima slusamo kako je play in smanjio tankovanje na minimum i povecao zanimljivost zavrsnice sezone i onda dobijemo ovo.

 

Ogroman problem lige je sto igra ko kad hoce. Ubijaju proizvod. Ja sam manijak, gledam svasta, ali ne znam da li sam pet puta gledao Kliperse ove sezone. Nikad kompletni, uvek neko odmara. Koga to interesuje? Za ovaj bezobrazluk bih im uzeo pik.

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, J.R. Cash said:

Kakvo je ovo sviranje kurcu. Danima slusamo kako je play in smanjio tankovanje na minimum i povecao zanimljivost zavrsnice sezone i onda dobijemo ovo.

 

Ogroman problem lige je sto igra ko kad hoce. Ubijaju proizvod. Ja sam manijak, gledam svasta, ali ne znam da li sam pet puta gledao Kliperse ove sezone. Nikad kompletni, uvek neko odmara. Koga to interesuje? Za ovaj bezobrazluk bih im uzeo pik.

Pa playoff jeste smanjio tankovanje, prvo kod ekipa na dnu, a onda i u srednjem delu jer ti nije svejedno 6 ili 7. Sada, uvek ces imati neki Houston koji ce bataliti na pocetku. Za Clipperse, jbg. Da me ubijes ako ovo nije racunanje vec je prosto Kawhi rekao da mu se ne igra, ne bi mu bio prvi put. Pa onda kao ako damo to Kawhiju. ajde ostalima.

Link to comment

Odvratni ljigavi prljavi fake tough guys LA timovi. Potpuno oduzeti od realnosti Klipersi koji imaju trip da im je lakši put do finala konferencije kroz Dalas i Jutu umesto kroz Portland i Lejkerse. I Lebron igramo protiv mvpa lige, najveća pičketina ikad, kako tog odvratnog lika može neko da voli živ nisam da znam. 

  • +1 6
Link to comment
image.thumb.png.5b5ae7a7645bec6b31f29a4fdedaa19f.png
Kao Rumenka, 15 godina čita istu knjigu :D Sav je lažan, neviđeni pozer i šminker. Bukvalno najgadniji lik u NBA

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...