Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

jokic 16 u prvoj cetvrtini

a i bogdanovic solidan, takodje 16 al za poluvreme, sad vec standardno sa jangom prvi strelac ekipe

 

ocekivao sam da ce izgubiti mesto startera i da ce mu opadati minuti kako se budu vracali iz povreda, ali sad mi vec deluje da ce biti starter i u PO

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Kakva kajla, seljačina ona najgora, dao bi sve pare ovog sveta da ga neko posle ovakvog starta prilepi pesnicom u glavudžu tu odvratnu i patosira ga tako ljigavog po parketu.

Ja stvarno mislim da samo neko mentalno neuravnotežen može ovakve stvari da radi.

Okupili su 3 najveca smrada u isti tim i nadaju se necemu... Ne zna se ko je antipaticniji... 

Link to comment

majami pojede filu +17, batler 16 bez promasaja, embid svega 4p malo pred kraj poluvremena

ne bas obecavajuce za filu protiv verovatnog protivnika u polufinalu istoka

Link to comment

Stotts je uspeo da prospe ovakvu Dameovu utakmicu. Jebo ga Melo i ideja da drzi Covingtona u igri za bacanja.

 

Zavrse li ona jebena govna od Lakersa ispred... Mada se ovim, ako se i izbegne play in,  ide na Clipperse sto je kraj u svakom slucaju.

 

Neverovatno kakve situacione odluke covek donosi. Jos na kraju uvodi Mela za poslednju odbranu. Pa pre bih imao Nurkica na Paulu, na bilo kome nego jebenog Mela. Da ne idemo toliko daleko da na klupi ima dvojicu svicabilnih plus defanzivaca upravo za ovakve situacije.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Zaboravih, covek je bacio pretposlednji tajmaut da bi pomerio loptu s pola terena u prednje polje i nacrtao akciju koja ne prodje i Covington primi loptu. Neverovatno je nekompetentan u ovim situacijama.

 

Jos ironija da ovako vaznu utakmicu resi touch faul Portlanda dok je na drugoj strani Dame bukvalno jahan citavu utakmicu. Bamp, dva, tri je trpeo na svakom jebenom prodoru, a probijao ih je non stop.

Link to comment

nisam gledao utakmicu, ali vidim da je malone bio u kontaktu sa djordjevicem za inspiraciju.

debeli stvarno bio na 4 ili samo startovao?

Link to comment

:D

hteo ja to nocas u zajebanciji napisati

ma igrao je sta uvek igra, a i minesota je  dobar deo utakmice igrala sa katom i ridom

 

zapravo, makar u napadu takva postava deluje da je prijala i gordonu i mekgiju

Link to comment
2 hours ago, J.R. Cash said:

Zaboravih, covek je bacio pretposlednji tajmaut da bi pomerio loptu s pola terena u prednje polje i nacrtao akciju koja ne prodje i Covington primi loptu. Neverovatno je nekompetentan u ovim situacijama.

 

Jos ironija da ovako vaznu utakmicu resi touch faul Portlanda dok je na drugoj strani Dame bukvalno jahan citavu utakmicu. Bamp, dva, tri je trpeo na svakom jebenom prodoru, a probijao ih je non stop.

pa jel ovde uopste bilo ikakvog kontakta

pre mi je faul u pocetnoj fazi pre izvodjenja lopte nego ovo, makar iz ovog ugla nikakav kontakt se ne vidi

 

 

inace jokic je sinoc imao odlicno sudjenje, onda je u jednom momentu to poceo da koristi (i cinjenicu da je jbg protivnik inferioran) i da navlaci cuvare, posebno taunsa, pa je na kraju preterao, popio kontrafaul i (makar je meni tako delovalo) umalo preneo nervozu na sebe

 

 

 

nego, vidim da pedantni statisticari ne pominju da je liga sinoc opet uradila sve da izgura embida u vrh mvp trke i da je izveo citavih 1 bacanje :fantom:

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...