Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

9 hours ago, Filozof manijak said:

Koji kvarnjak, stara kajla puna fazona :kecman:

 

Kakva kajla, seljačina ona najgora, dao bi sve pare ovog sveta da ga neko posle ovakvog starta prilepi pesnicom u glavudžu tu odvratnu i patosira ga tako ljigavog po parketu.

Ja stvarno mislim da samo neko mentalno neuravnotežen može ovakve stvari da radi.

Edited by Mil@n
Link to comment

pa ocigledno je hakim bio najbolji te dve sezone

dve titule, obe godine mvp finala, jedne sezone i mvp regularnog dela plus najbolji defanzivac lige

 

meni je zanimljivo da je samo u te dve sezone i igrao finale

 

a verujem da bi ako ne vec 94, a ono 95 izvesno drazen bio ako ne najbolji igrac lige, a onda sigurno u ono najuzem krugu

Link to comment
40 minutes ago, Mil@n said:

 

Kakva kajla, seljačina ona najgora, dao bi sve pare ovog sveta da ga neko posle ovakvog starta prilepi pesnicom u glavudžu tu odvratnu i patosira ga tako ljigavog po parketu.

Ja stvarno mislim da samo neko mentalno neuravnotežen može ovakve stvari da radi.

cek brt zar se ti ne lozis na melouna koji je isto to samo stohiljada puta gore?

Link to comment
15 minutes ago, ToniAdams said:

cek brt zar se ti ne lozis na melouna koji je isto to samo stohiljada puta gore?

 

Prvo, ne ložim se uopšte na Melouna već sam ga samo jednom spomenuo da je ispao ljudina kada je posle duvanja od Čikaga ušao u bus, otišao u šarage i čestitao Jordanu i usput još nekim likovima.

Drugo, a da me stvarno zabole za Malouna koliko je to moguće, na terenu je pojam viteštva i fer pleja za Hardena. Ponavljam, na terenu, na stranu sve što je radio van njega, za šta nisam ni znao dok mi koleze forumaši nisu skrenuli pažnju, kada sam to napisao. Hardenovo glumatanje, majmunisanje igrača, saigrača, sudija pa samim tim i gledalaca je na nivou neverovanja da takva zvezda i nadasve igračina može da se služi tako jadnim forama i fazonima. U Melounovo vreme sam pratio NBA onoliko koliko je u to vreme bilo moguće, i ne pričam na uzorku od 3 utakmice. Uostalom, tad je ceo NBA bio pojam za ovaj cirkus danas. 

 

Edited by Mil@n
Link to comment

brate nisi ti gledao melouna ako to smatras, doslovce je otvarao lobanje ljudima na terenu,

ne kazem da je bradonja ista manje ubergovnar zbog svega toga, al ajmo malo doslednosti molim vas:fantom:

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

brada je gospodin sa sugavog melouna, a liga nikad bolja nije bila nego u prethodnom desetljecu. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Bradonja je uber govnar zbog svega što radi na terenu. Jedno je peglanje i krljačina u kojoj neko popije lakat i sl, drugo je očigledna namera, slobodno nabaci neki Melounov klipić kako nekome otvara lobanju, ali garantujem da nije nikad radio ništa tipa ovo:

 


Pičkica i jajara par ekselans.

Link to comment

da u poslednje vreme igra odlicno

broj asistencija bas ozbiljno povecao

u maju ima 25p 16sk i 11 as po utakmici uz odlicne procente suta

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...