Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

14 minutes ago, Djolle said:

Faul Kampaca, nakon gledanja oba snimka. Jbg tražio je način da zasmeta Dejvisu, ovaj to iskoristio da se prospe po parketu... Prirodna kretnja bi bila da je nastavio u korner, on je skrenuo ka Porteru da bi omeo AD.

 

Ali kakve veze ima gde bi Kampaco trebalo da ide posle pasa, što mi mislimo da je logično da ide u korner. Možda hoće da izadje spolja da posle šuta ne ode kontra recimo. Sad uzimamo u obzir intenciju Kampaca a ne činjenicu da Dejvis nije zauzeo neki položaj na terenu nego da se obojica kreću. 

Link to comment
9 minutes ago, theanswer said:

 

Ali kakve veze ima gde bi Kampaco trebalo da ide posle pasa, što mi mislimo da je logično da ide u korner. Možda hoće da izadje spolja da posle šuta ne ode kontra recimo. Sad uzimamo u obzir intenciju Kampaca a ne činjenicu da Dejvis nije zauzeo neki položaj na terenu nego da se obojica kreću. 

 

Možda hoće da sprečava kontru, ali rekao bih da hoce i da inicira kontakt tj oteža AD-u da izađe na šut, što ovaj koristi da dodatno odglumi i naglasi taj kontakt. To je moj utisak, ne znači da sam u pravu.

Link to comment

najveca greska kampaca je sto se i sam nije prosuo :fantom:

 

a da jeste isao u putanju jeste jbg, jos je pokusao da se okrene i dupetom da izgura ad, ali opet...

ne znam jbg, nekako u toj situaciji nisam siguran da bi se sviralo u obrnutim ulogama

 

  • +1 1
Link to comment

jbg, necemo saznati ni u izvestaju o sudjenju u poslednja 2 minuta...ali nebitno, Denver je odigrao ispodprosecnu partiju u trenutku kada je trebalo da ostvare 1 statement pobedu

Link to comment

Teško će Denver da ostane na 3. mestu, LAC ima lakši raspored do kraja + nova povreda (PJ Dozier). Sa druge strane, teško da će LAL da ostane na 5. mestu. I Dalas i Portland (igraju sa LAL) mogu da ih prestignu.

Link to comment
6 hours ago, Djolle said:

 

Možda hoće da sprečava kontru, ali rekao bih da hoce i da inicira kontakt tj oteža AD-u da izađe na šut, što ovaj koristi da dodatno odglumi i naglasi taj kontakt. To je moj utisak, ne znači da sam u pravu.

Facu ima pravo da trci gde god hoce. On nije udario Davisa kretnjom u bloku, vec napravio dva koraka pre nego su se sudarili. mislim, ja znam da postoji pravilo da igrac Lakersa ima pravo prvenstva prolaza i da su svi ostali u ligi duzni da im se sklone s puta, ali u kosarci gde ovo nisu Lakersi, ovo nije faul. 

Link to comment

kako jebemu ima pravo da se krece gde hoce

to je i ansver pisao, ne znam konkretna pravila, ali mi zvuci suludo

 

dakle ako igrac izlazi da blokira sut, drugi protivnicki igrac ima pravo da mu uleti u putanju i time pomogne saigracu da ostane sam na sutu

nece biti da je tako

Link to comment

Prosuo se Dejvis ko sisa i na ime izvukao faul. Ovo je za mene 50-50 situacija, a jako je cudno kada sudije u takvim prilikama favorizuju odbranu, a ne napad.

Link to comment

pa kazem ja najveca greska kampaca je sto se i sam nije prosuo

sasvim druga slika bi se stvorila, sudarili se u kretnji i jbg nikom nista

 

ovako je samo pojacalo utisak da mu je uleteo u putanju  i razneo ga

 

 

jbg dejvis je mudro iskoristio situaciju, niko nije terao kampaca da trci u smeru njegovog kretanja

Link to comment
12 minutes ago, 189- said:

bas je to i moj tejk. da se ovaj nije bacio kao da ga je kamion udario nista ne bi bilo od faula.

situacija je ekvivalent postavljanju pokretnog bloka dupetom. to sto mozda ne bi svirali, ne znaci da nije faul.

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...