Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

3 minutes ago, pbg12345 said:

@Mos mislim da nisi u pravu sto se tice ovog sa urnisanjem sa 10tog mesta

mnogo je to velika kocka, dve utakmice, obe se moraju pobediti da bi se uopste uslo u PO ako se krene sa pozicije 10

i to onda jos krecu sa najgore PO pozicije

sumnjam da bi iko sebe sa namerom dovodio u tu situacijU

 


Zato sam napisao ako je frka. Recimo Denver sledeće godine krene loše, povredi im se Gordon, nema Mareja, itd. Nema toliko frke jer mogu da uhvate kasni priključak i kad se svi vrate sa nekog 10. mesta izbace Pelikanse koji odigraju pošteno celu sezonu i budu 7. Meni to nije fer.
 

Jednostavno treba da smanje broj utakmica ili ukinu jebene back-to-backove, koji nisu humani više. To neće uraditi jer pare, pa je onda ovo medju-rešenje. Svakako se slažem da niko neće biti oduševljen da igra protiv prvog pravo iz play-in pozicije.

Link to comment

jesu bese one godine kad je sakil propustio dosta utakmica i kad nisu mogli obezbediti visoko mesto pred PO prosirili prvi krug sa 3 na 4 dobijene

 

setih se sad toga dok pisemo ovim promenama, prodje od tad maltene 20 godina jbt

 

i uvek lejkersi u centru paznje :fantom:

Link to comment

prevideo sam ovo nocas, mora da sam zaspao :D

sad videh na exb92 neko okacio

 

 

 

gledajuci ovo razmisljam nesto sta bi bilo da je ona jokiceva blokada nad zajonom od pre neko vece bila u istoj situaciji nad lebronom 

verovatn bi se jos valjao po parketu u nejmarovom stilu:laugh:

  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

sva trojica superstarova su stvarno izuzetni majstori igre, ali se ne zna ko je veca budaletina.

U zlatotisku da se stampa pa da se urami. 

Link to comment

el se u vecini vremena igra onakava odbrana protiv adetokumba kao sinocke? missim sa onakvom odbranom i ja bi imao 20ppg u nba, ne znam kako ga nije sramota da mu se odmicu po 2-3 metra... sramotnije i od deandreovih slobodnih imo:fantom:

Link to comment

Facu ukrao tipa 4 lopte skoro za redom. pa i MPJ dade neke koseve. nadam se da ce se probuditi do kraja

Edited by Далибор
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...