Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Kako me je iznervirao Meloun, jebale ga šablonske izmene. Baš si odmorio igrače kralju, svaka čast. Ja neću moći da spavam posle ovakvog poraza, kako li je tek igračima.

Link to comment

Kao da mora da ispostuje odredjenu minutazu po ugovoru za sve sa klupe, s tim da ne postoji klauzula koja uzima u obzir ucinak igraca... 

 

Mozda da angazuju onu Muskovu neuralink ping pong simpanzu? 

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Da nije Meloun u pitanju, pomislio bih da je mozda namerno bacio ovu utakmicu u bunar, cisto da bi svakoga stavio na svoje mesto.

 

Jedino se tako može objasniti odluka da na terenu ima postavu Green, Millsap, Nnaji... i kad prokockaju 14 poena prednosti, ponovo izađe sa skoro istom postavom koja opet prokocka novih 14

Link to comment

Sneaky MPJ postgame interview: ‘Ne znam šta se desilo, brt. Izlazim ja na kraju treće i vodimo 14 razlike, ulazim u četvrtoj a oni vode 10. Nisam ni video kako.’ :D

Link to comment

ma jbg, oni bez letonca imaju bukvalno jednog igraca

a on propusta bukvalno svaku drugu utakmicu

jeste doncicu tek treca sezona, ali ako ga misle zadrzati moraju mu obezbediti bolje saigrace

kapiram da su vezani nekim starim losim ugovorima, da cekaju da se oslobode toga, ali opet, mogli su makar nesto bolje odraditi

oni bi bez njega bili najgora ekipa lige

 

imaju previse igraca koji nisu za nba ili su granicni slucajevi sa preteranom ulogom kod njih

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...