Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

3 hours ago, Mos said:

Ima negde kvote za koliko brzo će Durant da liferuje Kajrija u neki Šarlot recimo?

nema sanse, savrseni su jedan za drugog. pri tom ne mislim na teren. 

Link to comment
59 minutes ago, 1n54jd3r said:

kako izgledaju zajedno na terenu?

 

41 minutes ago, Joe D said:

nema sanse, savrseni su jedan za drugog. pri tom ne mislim na teren. 

 

Da razjasnim, ovde vise mislim na ambiciju KDa koji je odjebao onako Oklahomu. Koliko ce moci da trpi drugara koga bi verovatno druga polovina ekipe rado prebila. Ima jos 3-4 godine karijere, ne lici mi na njega da ce to baciti tek tako. Da su ovako besties, to ne sumnjam. 

 

Btw, gledao sam malo nesto highlightse od pre neko vece. I dalje stoji da nema kosarkasa koji sa takvom lakocom daje koseve, ko da se zeza sa svima. Steta sto ce ga plebs pamtiti po ovim drugim pizdarijama. 

Link to comment
54 minutes ago, Mos said:

 

 

Da razjasnim, ovde vise mislim na ambiciju KDa koji je odjebao onako Oklahomu. Koliko ce moci da trpi drugara koga bi verovatno druga polovina ekipe rado prebila. Ima jos 3-4 godine karijere, ne lici mi na njega da ce to baciti tek tako. Da su ovako besties, to ne sumnjam. 

 

Btw, gledao sam malo nesto highlightse od pre neko vece. I dalje stoji da nema kosarkasa koji sa takvom lakocom daje koseve, ko da se zeza sa svima. Steta sto ce ga plebs pamtiti po ovim drugim pizdarijama. 

 

https://streamable.com/6ytm21

 

pricali su jos smart i brown pre dve sezone kada je irving napustio boston, da nisu imali nikakav problem s njim. vise je on imao problem sa bostonom...

Link to comment

pa to, nije bas da igraci poput njega vise na svakom cosku, sa druge strane on sam po sebi definitivno nema kvalitet za te novce

mada definitivno mislim da su se zajebali

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

pa to, nije bas da igraci poput njega vise na svakom cosku, sa druge strane on sam po sebi definitivno nema kvalitet za te novce

mada definitivno mislim da su se zajebali

zajebano je staviti se u poziciju GM-a kada te snadje ovakva situacija...ok, ne das mu jer ne zasluzuje... i naredne sezone ti zapali drugde a da ne dobijes apsulutno nista za njega...lose-lose situacija

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...