Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Dva poraza su iza File. Za početak neka dodju bar do 4. mesta pa može da se priča o tome. Jednostavno neće dati MVP nekome iz tima koji je 7. na tabeli. 

Link to comment
9 hours ago, bradilko said:

ne. sude i gore stvari. 

unistio ga je embid. i na kraju dao trojku pteko baba (morao je bolju odbranu da odigra)


Možda sude i gore stvari, ali su ih oštetili. Ukradenu loptu i kontru za +5 su prekinuli zbog nepostojećeg auta, onda gledali snimak i ipak im nisu vratili posed.

Link to comment
5 minutes ago, Djolle said:


Možda sude i gore stvari, ali su ih oštetili. Ukradenu loptu i kontru za +5 su prekinuli zbog nepostojećeg auta, onda gledali snimak i ipak im nisu vratili posed.

da. to sam zaboravio. jos su gledali i jasno se videlo da nije bio aut. 

ali opet da ti embid da onakvu trojku za izjednacenje. 

Link to comment

jeste PER nepravedna statistika ali tebrice po b92 "Nikola Jokić trenutno ima PER 32.14, što je za sada najveći PER igrača u jednoj sezoni u istoriji NBA lige." Mrzi me da proveravam al mislim da jeste, Dzordan nikad nije imao preko 32

Link to comment
da. to sam zaboravio. jos su gledali i jasno se videlo da nije bio aut. 
ali opet da ti embid da onakvu trojku za izjednacenje. 
Čak i tu je Bojan napravio faul pri prijemu, al nisu svirali, posle Embid pobegao napolje, tu već nije smeo da ga dira da ne bi bilo 3 bacanja.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Djolle said:

Čak i tu je Bojan napravio faul pri prijemu, al nisu svirali, posle Embid pobegao napolje, tu već nije smeo da ga dira da ne bi bilo 3 bacanja.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Znam da se "to u NBA ne radi" ali ja bih ga faulirao.

Nema sanse da bi buco ubacio sva tri bacanja.

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...