Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

 

37 minutes ago, goofs said:

Sta mislite dogle Denver mora da dogura da bi Jokic bio MVP? Meni se cini top2 zapada, sto je dosta zajebana stepenica.

u poslednjih 20 sezona, osim westbrooka koji je bio 6. na zapadu, i po jedne sezone Nasha i Lebrona koji su bili drugi u konferenciji, mislim da je svaki MVP bio iz ekipe koja je imala najbolji skor u ligi. mislim da bi jokic mogao da dobije mozda i sa 4. mestom na zapadu sa ovim nivoom produkcije, ispod toga nema sanse. 

Edited by Joe D
Link to comment

ako jokic nije atraktivan ko jeste?

 

neko cetvrto mesto na zapadu bi bilo dovoljno i najvaznije da ima jak zavrsetak sezone jer se to najvise pamti.

Link to comment
16 minutes ago, theanswer said:

 

Ne glasa raja nego novinari. Ok, ima i tu svega ali je drugačije.. 

 

to je stih iz pesme, zato raja.

na novinare sam i mislio. 

Link to comment

a, i ovo valjda može da ga učini presedanom u istoriji dodeljivanja MVP priznanja:

 

https://www.denverstiffs.com/2021/3/2/22310657/nikola-jokic-becomes-ninth-player-in-nba-history-to-record-50-career-triple-doubles

 

Quote

Jokic is now part of an exclusive club that features just nine players in NBA history that have reached the milestone of at least 50 career triple-doubles. The list also includes: James Harden (53), Larry Bird (59), Wilt Chamberlain (78), LeBron James (97), Jason Kidd (107), Magic Johnson (138), Russell Westbrook (156), and Oscar Robertson (181). An elite club to say the least.

 

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, theanswer said:

 

Ne glasa raja nego novinari. Ok, ima i tu svega ali je drugačije.. 

 

Na Espn-u bukvalno ne postoji ni Jokić ni Nagetsi. Doduše oni su više "novinari" nego novinari, ali i njihov glas se računa

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Al’ gangbanguju po Tviteru Rudija što kuka na sudije. Jesu ih stvarno pokrali na kraju?

ne. sude i gore stvari. 

unistio ga je embid. i na kraju dao trojku pteko baba (morao je bolju odbranu da odigra)

Link to comment

Naisao sam na neki klip gde lik kaze sledece: "Kad je Jokic u igri, DEN ima najbolji napad lige, +13pts na 100 poseda lopte, a timski %eFG je +4.8%, dok kada je van igre, DEN su najgori napad lige, sutiraju 36% midrange a %eFG im je 52.6%"

Nisam proverio podatke ali ako je tacno i ako ovo ne govori dovoljno da je Most Valuable Player, ne znam sta je onda
image.thumb.png.5b65a2fc9ce98b83a91c11a85a381b46.png


 

Edited by Have_Fun
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...