Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

54 minutes ago, Mos said:

Večeras protiv OKCa, vec vidim kako mi curi krv iz ociju od nivoa kosarke tamo negde oko 3 ujutru.

Vraca se mozda PJ Dozir. Za prevagu :D

  • +1 1
Link to comment

MPJ 18p na poluvremenu a Jokic na 2 skoka i 1 asistenciju daleko od tripl dabla...spustio je okc na 10 razlike u jednom trenutku ali se Denver manje vise lagano vratio na +20

Link to comment

sad kada se Dzamal probudio, i polako uvode MPJ-a u prirodan flow napada, ne bi me zacudilo da Jokic smanji poenterski deo i nabudzi prosek asistencija na dvocifren do kraja sezone...nije los fuckin' narativ za MVP trku - centar koji u proseku belezi tripl dabl, bez obzira na plasman Denvera

Link to comment
6 hours ago, 1n54jd3r said:

sad kada se Dzamal probudio, i polako uvode MPJ-a u prirodan flow napada, ne bi me zacudilo da Jokic smanji poenterski deo i nabudzi prosek asistencija na dvocifren do kraja sezone...nije los fuckin' narativ za MVP trku - centar koji u proseku belezi tripl dabl, bez obzira na plasman Denvera

uradice on to, ali ne da bi podigao asiste, vec zato sto ce njemu pas uvek biti prva opcija. ako se saigraci dobro krecu bez lopte, Jokic je sasvim zadovoljan sa 12-13 suteva po tekmi. za njega je perfect tekma kad otvori sa 2-3 kosa u prvih 5-6 minuta, i onda ceka udvajanja i deli asiste... 

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...