Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

Ne znam ko je ali kladim se da je belac. Verovatno stariji od 60 godina. I da ne lajem dalje...

Edited by desboj
Link to comment

Gospode, ja sam sve samo ne pobornik teorija zavere. Čak sam ubedjen da je i ovakav Bajden 110% razumniji od narcisa Trampa, ali - jebi ga. Predsednik je samo figura u njegovom slučaju.

  • +1 2
Link to comment

Bajden je nesto prigovorio nekome sa strane i pri tome gestikulirao rukom.

to je objasnjenje za nedebile.

 

cena benzina pada li pada, stari Dzo, dobri Dzo.

 

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
53 minutes ago, 3opge said:

Bajden je nesto prigovorio nekome sa strane i pri tome gestikulirao rukom.

to je objasnjenje za nedebile.

 

cena benzina pada li pada, stari Dzo, dobri Dzo.

 

A kod nas debila i saveznika samo pici cena na gore, ali nam je srcu milo da bar neko uspeva da hendluje ovu ratnu krizu.

  • +1 4
Link to comment
11 minutes ago, Lancia said:

A kod nas debila i saveznika samo pici cena na gore, ali nam je srcu milo da bar neko uspeva da hendluje ovu ratnu krizu.

Stari Dzo, dobri Dzo.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Lancia said:

A kod nas debila i saveznika samo pici cena na gore, ali nam je srcu milo da bar neko uspeva da hendluje ovu ratnu krizu.

 

necemo tako da zamenjujemo teze.  jel ti verujes da se Bajden rukuje sa nevidljivim covekom?

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, 3opge said:

 

necemo tako da zamenjujemo teze.  jel ti verujes da se Bajden rukuje sa nevidljivim covekom?

 

 

Nista ja ne zamenjujem, uredno sam boldovao deo, koji me interesuje. Sto se tice rukovanja, meni deluje tuzno a nikako smesno odsecna sinhronizacija pokreta, bez obzira sto je starost u pitanju

  • Hvala 1
Link to comment

Meni kad ga slusam utisak nije senilnost vec kako otezano prica i mrmlja, kao da mu je jezik odebljao. Utisak je jos jaci dok vice neke parole i pokusava da izgleda jako.

Link to comment
2 hours ago, Meazza said:

Meni kad ga slusam utisak nije senilnost vec kako otezano prica i mrmlja, kao da mu je jezik odebljao. Utisak je jos jaci dok vice neke parole i pokusava da izgleda jako.

Bajden muca. Zato zvuči “senilno” mnogima, a u stvari ima govornu manu od detinjstva.

  • +1 1
Link to comment

Bajden je mucao kad je bio mladji, izlecio je to odavno ali ponekad ima poteskoce sa govorom cemu se sve trumpoidne debilcine raduju do ludila jer to je njima dokaz da je dementan.

 

Edited by 3opge
  • +1 3
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...