Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

7 minutes ago, Zverilla said:

To što misliš (bilo to ispravno ili ne) nema veze sa ovim što si citirala. I celim udaranjem u talambase ovih tresh novina kako su razotkrili  neku silnu zaveru WP.

 

Ova korekcija se odnosi na to da su pogrešno citirali fraud umesto dishonesty (reči koje su gotovo sinonimi po meriam websteru) + sam Tramp je više puta govorio da o 'fraud elections'

 

Da li mislis da su slucajno tako citirali? 

Velika je razlika u tezini reci i kako to zvuci prosecnom ameru. 

 

-----

Jeste bio election fraud, dokazace se. Pocev od Massachusetts lawsuits... Sve lepo nacrtano, objasnjeno. 

 

 

Link to comment

@iDemo common man

 

 

When asked if the President's remarks might further escalate tensions with Moscow, Psaki noted that Amb. John Sullivan "remains in Moscow" and is "engaged."

 

"We continue to believe that diplomacy is the first step and should always be the first step, should be our objective, as we pursue all relationships -- even with our adversaries," she said.

 

I putin mu pozeleo live diskusiju pred americkim i ruskim narodom. 

Toliko koliko su uzbudjeni.... 

 

Naravno da od tog direktnog dijaloga nema nista, mi pumpamo vec nedelju dana naseg predsednika koktelcicima kako bi preziveo svoju prvu press konferenciju. Ima i krv da mu promene... I spa.. Ma ima ko lutka da nam bude. 

 

Pardon! potpredsednik biden posto je danas izjavio da je kamala predsednik. Oni to shuffle u zavisnosti ko prvi ustane taj je predsednik 

Link to comment
1 minute ago, mustang said:

Psaki noted that Amb. John Sullivan "remains in Moscow" and is "engaged."

 

Mislim da sam negde video da su Rusi povukli svog ambasadora iz amerike - valjda na brifing, ne?

Link to comment
4 minutes ago, iDemo said:

Mislim da sam negde video da su Rusi povukli svog ambasadora iz amerike - valjda na brifing, ne?

 

Pre bih rekla da se opet cigance i da ce americki da leti iz rusije. Oni to rade na svake dve godine. A moguce i briefing, obe strane su iste. Samo sto je putin manji okupator od nas. Ko zna sta se desava, nema dugo ni bajdena jr. i afera oko ukrajine skoro pa ne postoji. Ma ni jednima ne treba verovati, stare su to kurve. 

Edited by mustang
Link to comment
5 minutes ago, Skyhighatrist said:

A Putin mu odgovorio "1 2 3, sve što kažeš to si ti!"

«Кто как обзывается, тот так и называется».

 

 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Skyhighatrist said:

«Кто как обзывается, тот так и называется».

 

 

Bolje je njemu Putin odgovorio, #garant... 

"It takes one to know one"

Link to comment
5 minutes ago, iDemo said:

"It takes one to know one"

Bolji prevod je naš "123..." :happy:

 

Ed: ima i ono kad je Bajden kao Obamin potpredsednik bio u Moskvi, rukovao se sa Putinom i rekao mu "gledam u vaše oči i ne vidim dušu", a Putin mu odgovorio "razumemo se" :rolleyes:

Quote

"I said, 'Mr Prime Minister, I'm looking into your eyes, and I don't think you have a soul,'" he recalled in an interview for the New Yorker a few years later.

"He looked back at me, and he smiled, and he said, 'We understand one another.'"

 

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...