Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

Odlicno vam ide

 

Imam na lageru bivsih liberala, mostly people of skin color, sada su trampovci. To je sve nebitno vise

 

Ovi tvoji upropastise ekonomiju za manje od dva meseca. Odlicno vam ide. Ne bi vam dala sudove da mi operete. 

 

Divan market danas. 

Benzin nikad jevtiniji

O social justice da ne pricam. Poremeceni u mozak. Cackate djavola, porasce ta deca, promenice misljenje, ima ti isti da zatru dnc. Fresh blood se pumpa sa obe strane, ekstremniji. 

 

Vide li ona tvoja idiota juce i prekid konferencije? Kakva sramota. Ova pijana, onaj pojma nema sta radi.... Ccccc

 

Predsednik amerike zivi iza zatvorske ograde. Od koga se plasi?! Kakvi qanonvci, gluposti. Al 108 emigranata sa koronom preslo i pusteno. Off we go.... 

 

9% paketa je za kovid a ostalo za pranje para. 

 

Al to ne menja temu da si ti za bajdena, i to ga bas volis. Potpuna enigma tvoje psihologije. Kako, kako, kako? Kapirala bih mrzis trampa pa zato za bajdena, al ne... Ti ga iskreno volis. 

 

 

Znam da vise necu glasati dok se ne uvede voters id i izbace ove masine. 

Cekam shivine tuzbe u masacuset i sidney powell's. 

Jasno je kuda ide zemlja, samo portland antifa cases treba pogledati. 

 

Eeeee univerzum bi bio mnogo bolji da je moja tulsi izabrana. 

 

- - -

 

Ima dobre stoseve 😁

 

https://twitter.com/MrMichaelBurkes/status/1367853967884042246?s=19

Link to comment
37 minutes ago, mustang said:

Odlicno vam ide

 

Imam na lageru bivsih liberala, mostly people of skin color, sada su trampovci. To je sve nebitno vise

 

Ovi tvoji upropastise ekonomiju za manje od dva meseca. Odlicno vam ide. Ne bi vam dala sudove da mi operete. 

 

Divan market danas. 

Benzin nikad jevtiniji

O social justice da ne pricam. Poremeceni u mozak. Cackate djavola, porasce ta deca, promenice misljenje, ima ti isti da zatru dnc. Fresh blood se pumpa sa obe strane, ekstremniji. 

 

Vide li ona tvoja idiota juce i prekid konferencije? Kakva sramota. Ova pijana, onaj pojma nema sta radi.... Ccccc

 

Predsednik amerike zivi iza zatvorske ograde. Od koga se plasi?! Kakvi qanonvci, gluposti. Al 108 emigranata sa koronom preslo i pusteno. Off we go.... 

 

9% paketa je za kovid a ostalo za pranje para. 

 

spacer.png

 

37 minutes ago, mustang said:

 

Al to ne menja temu da si ti za bajdena, i to ga bas volis. Potpuna enigma tvoje psihologije. Kako, kako, kako? Kapirala bih mrzis trampa pa zato za bajdena, al ne... Ti ga iskreno volis. 

 

Niko nije glasao zato sto iskreno voli coveka koji 40 godina nije mogao da ni priviri kandidaturi na izborima. Isto kao sto niko nije glasao za Kostunicu 2000. godine, koji 10 godina pre toga nije ni privirio u vrh opozicije. 

 

Mi smo 2020. pre svega glasali protiv predsednika, bas kao sto je to uradila i Srbija 2000. godine.

 

A to sto te zajebavam sad, pa to je iz istog razloga sto smo onomad zajebavali  SPS die hard ljubitelje Milosevica sto su stali ispred njegove kuce da ga brane kad su ga hapsili da ga vode u zatvor. Skrgut zuba, stenjanje i proklinjanje novog svetskog poretka. Kalendar i kontinent se razlikuju, ponasanje je isto. 

 

37 minutes ago, mustang said:

 

Znam da vise necu glasati dok se ne uvede voters id i izbace ove masine. 

Cekam shivine tuzbe u masacuset i sidney powell's. 

Jasno je kuda ide zemlja, samo portland antifa cases treba pogledati. 

 

Eeeee univerzum bi bio mnogo bolji da je moja tulsi izabrana. 

 

 

 

Biliv ju mi, ovako je mnogo bolje... izgubili ste od coveka koji je toliko vanila da ni Tramp nije mogao da mu nadje manu da ga podjebava. :rolf:

 

 

Link to comment

Sustinski se razlikujemo. Ja ne bih mogla ni najveceg domaceg neprijatelja da izrucim drugoj drzavi, kao sto ne bih mogla po svaku cenu da glasam za drugog jer mrzim prvog. 

 

Cisto da se razumemo, ni jedan posto mog bica ne veruje u legitimnu pobedu bajdena. Istorija ce pokazati da sam u pravu

 

Fyi, smaras sa south parkom...

Edited by mustang
Link to comment

Nece nista istorija da pokaze, nego ces ti da dozivis nervni slom do sledecih izbora ako nastavis da mrzis Bajdena istom tempom kao do sad. 

 

Samo meditacija, ljubav, vitamini i pozitivne misli i mozda preguras nekako do novembra 2024. 

Edited by ObiW
Link to comment
34 minutes ago, ObiW said:

Nece nista istorija da pokaze, nego ces ti da dozivis nervni slom do sledecih izbora ako nastavis da mrzis Bajdena istom tempom kao do sad. 

 

Samo meditacija, ljubav, vitamini i pozitivne misli i mozda preguras nekako do novembra 2024. 

 

Zar ti se cini da ga mrzim i dozivljavam nervni slom??? :lolol:

Nije cudo sto si glasao za njega ti ni ocite stvari ne mozes da procitas kako treba. 

 

Jooj zivote ahahahhah

 

Slatko me nasmeja. 

Edited by mustang
Link to comment

Molba @prisutnima ▪ kultura dijaloga
da se zadrži visok nivo diskusije na ovoj temi 
Napomena (izvod iz pravila): "Komunikacija forumaša sa moderatorima treba da se odvija na jednom podforumu Zid Plača..." – tema Imam pitanje za mod tim (ako je zaključana, i samo onda, privatna por.)
Link to comment

Biden u Hjustonu,Texas

 

"Lizzie Panilli,uh,excuse me,Panill,what am i doing here?I going to lose track here.And,uh,..mayor Turner...My family spent alot off time here in Houston by the way.And,uh,hey John Eddy,how are you buddy,i didnt see you there?...I could be know for as president.I would bet the end,the president who end during his era ended cancer,as we know it."

 

:laugh::smiley_hail:

Edited by Bogotac
Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Biden u Hjustonu,Texas

 

"Lizzie Panilli,uh,excuse me,Panill,what am i doing here?I going to lose track here.And,uh,..mayor Turner...My family spent alot off time here in Houston by the way.And,uh,hey John Eddy,how are you buddy,i didnt see you there?...I could be know for as president.I would bet the end,the president who end during his era ended cancer,as we know it."

 

:laugh::smiley_hail:

Znali smo da Bajden ume da lupi kad smo ga birali, to radi već 40+ godina. I zamisli, i tako blentav je pobedio na izborima. :D

Link to comment
2 minutes ago, ObiW said:

Znali smo da Bajden ume da lupi kad smo ga birali, to radi već 40+ godina. I zamisli, i tako blentav je pobedio na izborima. :D

Zamisli,cujem da mu fali ljudi u administraciji,jos broje glasove po Dzordziji

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...