Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, copkillah said:

 

Mogu da prihvatim onaj deo o kontekstu donekle, ali ovo za poređenje sa Vučićem ne mogu. To je kao da mi kažeš zašto neću da Boško Obradović dođe umesto Vučića.

 

Da li idemo protiv vlasti u jednoj, dve ili tri kolone je pitanje koje opozicija u Srbiji ne može da reši - a to je tek početak. Zato mi je malo bez veze da opozicionar iz Srbije kaže "džabe ste krečili, ovaj isti ko Tramp". 

 

 

1 minute ago, copkillah said:

Da li se bombardovanje Sirije računa u ono staro?

 

Da li se podrska radnicima Amazona koji hoce da osnuju sindikat računa u novo ili staro?

 

Quote

President Joe Biden threw his support behind labor unions in a new video posted on Twitter that comes right as Amazon workers in Alabama are voting on whether to unionize.

 

The president did not mention Amazon by name but alluded to the high-profile organizing efforts at the e-commerce giant, saying, "Today and over the next few days and weeks, workers in Alabama and all across America are voting on whether to organize a union in their workplace."

 

Ajde da ne odgovorim na pitanje u vezi Sirije. Bombardovali su je Obama i Tramp, bombardovao je i Bajden. Dok mu to ne predje u naviku ja sam sa tim OK, i voljan sam da ovaj korak protumačim kao odgovor na ispitivanje pulsa novog predsednika koje je Iran uradio par dana pred ovaj udar, kada su ubijena dva americka vojnika u Iraku. 

Link to comment
1 hour ago, ObiW said:

 

Da li idemo protiv vlasti u jednoj, dve ili tri kolone je pitanje koje opozicija u Srbiji ne može da reši - a to je tek početak. Zato mi je malo bez veze da opozicionar iz Srbije kaže "džabe ste krečili, ovaj isti ko Tramp". 

 

 

 

Da li se podrska radnicima Amazona koji hoce da osnuju sindikat računa u novo ili staro?

 

 

Ajde da ne odgovorim na pitanje u vezi Sirije. Bombardovali su je Obama i Tramp, bombardovao je i Bajden. Dok mu to ne predje u naviku ja sam sa tim OK, i voljan sam da ovaj korak protumačim kao odgovor na ispitivanje pulsa novog predsednika koje je Iran uradio par dana pred ovaj udar, kada su ubijena dva americka vojnika u Iraku. 

 

Nikakva 2 američka vojnika nisu ubijena u Iraku. 

Link to comment
5 hours ago, ObiW said:

 

Da li se podrska radnicima Amazona koji hoce da osnuju sindikat računa u novo ili staro?

Pa nije morao bas toliko da se zauzme.

 

Mogao je recimo da nalozi DoJ da preispita monopolsko poslovanje Amazona i cross-subsidization izmedju AWS i gubitaskog dijela firme.

Link to comment
54 minutes ago, Peter Fan said:

Pa nije morao bas toliko da se zauzme.

 

Mogao je recimo da nalozi DoJ da preispita monopolsko poslovanje Amazona i cross-subsidization izmedju AWS i gubitaskog dijela firme.

Jel nominacija Merricka Garlanda prošla kroz Senat? Jel on zvanično imenovan za Attorney General? On treba da bude šef DOJ. 

Link to comment
10 minutes ago, ObiW said:

Jel nominacija Merricka Garlanda prošla kroz Senat? Jel on zvanično imenovan za Attorney General? On treba da bude šef DOJ. 

Ne znam, ali trebalo bi to malo pretresti. I da se SEC ojaca sa mladim lavovima sa pristojnim buzdetom.

Link to comment

Ovo je demokratija koju nam Amerikanci šire svetom

 

After frantic intraparty negotiations, Senate Democrats finalized their bill and immediately put it on the floor before most senators had a chance to read it. But the party had already reached broad agreement on stimulus checks and unemployment benefits, giving Democrats the confidence to move forward.

 

Sen. Ron Johnson (R-Wis.) immediately forced the Senate clerk to read all 628 pages of the Senate substitute. Within just a few minutes of his request, the Senate emptied out. Johnson paced around the chamber and at one point was briefly spelled by Sen. Cindy Hyde-Smith (R-Miss.).

 

 

Johnson or another Republican needs to stay on the floor to prevent Democrats from expediting the process. Unless the GOP backs down or leaves the floor unguarded, reading the entire bill could take well into Friday. Then Republicans can use up to 20 hours of debate time, and then force unlimited amendment votes if they so choose.

"Historically what’s happened is ... we offer a couple of hundred amendments on the Republican side," Johnson said. "And we get a couple of dozen voted on, and people tire out. I’m coming up with a process that keeps people from tiring out. I’m getting sign-ups. I’m laying out a three-shift schedule."

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...