Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

Ma. Joe zakiva.

 

 

Jebote, kad neoliberali izvadili Fukujamu iz naftalina - "ipak je bio  pravu, vidite Rusiju, proteste u Kini, proteste u Iranu..., najjaci smo".

 

 

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, bags said:

Joe je jednostavno creepy uncle.

 

Creey uncle? Ovo na snimku koji si postovao deluje kao pedofilija. :puke:

Edited by JozoMujica
  • Tužno 1
Link to comment

 

2 hours ago, Weenie Pooh said:

Ti sad možeš da kažeš "Pa to nije u redu, zar prljav veš 1 Hantera da koriste protiv 1 Džoa", ali to uopšte nije bio argument za zataškavanje priče. Argument je bio, "To su sve laži, nemate dokaze ni za šta, laptop ne postoji, laptop je hakovan, Rusi namestili, hoće opet da nam pokradu izbore, ugrožavate demokratiju, služite Putinu." 

Ma argument je bio znamo kaki ste pokvareni, nećemo tu igru sa vama više da igramo. Koju igru? Onu kad Djulijani i Banon dunu u rog a MSM pojuri za zečevima. To ignorisanje priče koja je trebala da bude October surprise im GOPEri nisu nikad oprostili. Ovde je to lepo sumirano:

 

 

 

 

 

Edited by ObiW
Link to comment
5 hours ago, ObiW said:

Ma argument je bio znamo kaki ste pokvareni, nećemo tu igru sa vama više da igramo. Koju igru? Onu kad Djulijani i Banon dunu u rog a MSM pojuri za zečevima. To ignorisanje priče koja je trebala da bude October surprise im GOPEri nisu nikad oprostili.

 

Mhm, kaki ste pokvareni što potežete Hantera, što niste plemeniti kao mi kad potežemo Ivanku & Džereda, Melaniju & Barona,i Donalda Juniora i bivše žene... to je sve legitimno :yawn2:

 

 

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

kaki ste pokvareni što potežete Hantera

Progresivniji deo SAD ne vidi sta je problem da sin podpredsednika dobija ogromnu platu u drugoj drzavi za posao za koji nije kvalifikovan. Sta je problem, to je sve normalno?

 

Onaj drugi deo Amerike takodje ima cerke i zetove (sada vec bivseg) predsednika koji su korumpirani. I to je normalno?

 

Ustvari, sve nenormalno postaje normalno, i sve to je normalno :(

 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Weenie Pooh said:

Da ne trolujemo Twitter temu, može ovde jedan crash course za neobaveštenu francusku sobaricu Ruksija:

 

znače mrze ga što je živeo san i nalazio budale da mu to finansiraju. i ima veliki penis koliko sam razumeo. sve legitimni razlozi, nije ni meni uopšte simpatičan otkad sam čuo ovo za penis.

 

a mediji su tretirali magični laptop koji se pojavio posle 3 godine stajanja baš 2 nedelje pred izbore pun koliko sam te razumeo suštinski tabloidnog materijala....kao da je u pitanju politička podmetačina i da bi bilo dosta neodgovorno na slepo prenositi informacije sa izvora koji je toliko teško potvrditi. i toliko lako falsifikovati. što je sve vrlo ražestilo republikance. moram priznati da odgovorno ponašanje nije ni malo karakteristično za masovne medije pa razumem i tu njihovu srdžbu. i dalje ne razumem šta nam taibbi sad otkriva, ali to je za drugi topic.

Edited by Pokojni Ruxin
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

a mediji su tretirali magični laptop koji se pojavio posle 3 godine stajanja baš 2 nedelje pred izbore pun koliko sam te razumeo suštinski tabloidnog materijala....kao da je u pitanju politička podmetačina i da bi bilo dosta neodgovorno na slepo prenositi informacije sa izvora koji je toliko teško potvrditi. i toliko lako falsifikovati. što je sve vrlo ražestilo republikance. moram priznati da odgovorno ponašanje nije ni malo karakteristično za masovne medije pa razumem i tu njihovu srdžbu.

 

Opet kažem, ponavljam™, da nije u pitanju bila ni podmetačina ni falsifikat. Ali ti slobodno reprodukuj šta god su ti dostojanstveni odgovorni uređeni mediji usadili u glavu.

 

Tviter nije medij već platforma na kojoj ljudi samoinicijativno komuniciraju. Tviter ništa sam ne objavljuje, nikakve informacije ne prenosi, nikakve izvore ne potvrđuje - odgovornost za sve to je na tabloidu koji tekst piše i ljudima koji linkove dele. Društvene mreže štaviše beže od takve odgovornosti kao đavo od krsta - TOS ti uvek detaljno objasne da ako nešto zajebeš, sam si kriv. 

 

U ovom slučaju su preuzeli odgovornost, ustvrdili - potpuno neosnovano - da je u pitanju opasna laž i putinovska maskirovka. Meni tu nije problem što su marginalno uticali na ishod tesnih izbora, jebe mi se za svetost njihovih institucija. Ali odvratna mi je iz principa ta njihova navika da eksternalizuju svoje probleme, da opušteno dižu tenzije sa drugim svetskim silama kako bi ostvarili svoje sitne privatne dnevnopolitičke ciljeve.

 

Link to comment

kad kažem mediji mislim naravno na medije, ne na twitter. o twitteru pričamo na drugoj temi, i tek mi tu ništa nije jasno koji su njihovi gresi u čitavoj kontroverzi. twitter nema nikakvu obavezu prema javnosti.

 

informacije možda nisu bile falsifikat, ali je to bila vrlo zdrava pretpostavka u tom trenutku. a tajming je definitivno bio podmetačina.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
21 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Mhm, kaki ste pokvareni što potežete Hantera, što niste plemeniti kao mi kad potežemo Ivanku & Džereda, Melaniju & Barona,i Donalda Juniora i bivše žene... to je sve legitimno :yawn2:

 

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, ObiW said:

 

 

 

 

My brother in Christ, neironično koristiti izraz "nothingburger" leta gospodnjeg dve hiljade dvaes' drugog, to je znak teške mentalne retardacije. Preporuči čoveku da potraži pomoć.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Mrzi me da preskačem paywall, samo me zanima koji je to američki sud nadležan za suđenje Saudijcu zbog ubistva drugoj Saudijca unutar ambasade KSA u Turskoj

To je sud koji radi nezavisno i na koji nema uticaj dnevna politika. Treci stub drustva.

 

U realnosti, prvo su KSA otkacili Dzoa da povecaju proizvodnju nafte. Danas su se nesto silno ljubili sa Kinezima. Izgleda da se ovima oko Dzoa to bas nije svidelo.

 

Link to comment
2 minutes ago, x500 said:

To je sud koji radi nezavisno i na koji nema uticaj dnevna politika. Treci stub drustva.

 

Ima li neku definisanu jurisdikciju taj sud? Ono kao, nadležan je za sve zločine počinjene na planeti Zemlji, u Sunčevom sistemu, u našem kraku Mlečnog puta, nešto?

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...