Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

1 hour ago, Tutankamon said:

postoji nekoliko procenata Trampovih glasaca koji se stide da priznaju da glasaju i zato svim anketama treba dodati malo procenata Trampu, barem je tako bilo prosli put...

 

Nema veze 2016. sa ovim sad. Narandžasti je potpuno legitimizovan od tada, nema šanse da se stide kao pre četiri godine.

 

Trump kao incumbent danas je neuporedivo manje ubedljiv nego Trump kao challenger onomad. Nikom neće biti secret guilty pleasure da ode i glasa za aktuelnog predsednika. Ti koji glasaju za njega glasaće po partijskog dužnosti, i biće glasni oko toga.

 

Sa druge strane, hendleri raspale matore drtine najavljuju 8 Mile reboot ako Joe dobije.

 

"One shot, one opportunity to seize everything you ever wanted" :lol: :isuse: Cringe odvrnut na jedanaest.

Link to comment

Ajoj, ovaj sledeći je još crnji i gori. Žrtvovao se za decu vozeći se 4 sata vozom :cry: A sad će isto tako da se postara za vašu, ima da prođu kao Bo i Hunter i ona kakoszove, Naomi :ph34r:

 

 

Link to comment
19 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Dočim se onaj ubi dokazujući da nema ništa protiv frackinga, naprotiv, kao i cela njegova kampanja. 

 

"Ne brinite ništa, po pitanju ekologije spremni smo da idemo do povratka u non-binding global agreement, nikako preko toga" :yawn2: 

 

hoće da urade dovoljno? neće ni približno! hoće da budu manje štetni od oranža koji tu dobacuje do nivoa retko viđenog van stripovskih super villaina? definitivno.

 

da li sam iznad glasanja za manje zlo? pa nisam jbg. zapravo bih rekao da je to pomalo nezreo stav. :sleep: :pragmatičnalevica:

Link to comment
1 hour ago, Tutankamon said:

Pa dve trecine glasaca je vec ionako glasalo...problem je sto i to hoce da zavara...izlazne ankete su omanule kod Brexita i 2016-e...postoji nekoliko procenata Trampovih glasaca koji se stide da priznaju da glasaju i zato svim anketama treba dodati malo procenata Trampu, barem je tako bilo prosli put...kako to ovi hendluju danas ja nemam pojma...

 

Nisu ovo exiti, to će da bude oko 5 popodne sutra. Exiti su tradicionalno već netačni, pogotovo ti prvi. Sa druge strane nema nekih dokaza za shy trump voters, trampovi supporteri su po pravilu glasni i vole da stave do znanja da glasaju za njega. Sigurno je da ima i onih koji u privatnosti glasaju za Trampa a to nikad ne bi rekli ali otkud znaš da nema mnogo žena drčnih muževa koji u privatnosti ne glasaju za hilari ili bajdena. 

  • +1 1
Link to comment

sad na mostu nekoliko morloka skacu i masu zastavama uz trumpove transparente.

kulturno sam im iz auta ponudio srednji prst.  

Edited by 3opge
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, 3opge said:

sad na mostu nekoliko morloka skacu i masu zastavama uz trumpove transparente.

kulturno sam im iz auta ponudio srednji prst.  

 

Thank you for your service :yawn2: 

Link to comment
30 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

hoće da urade dovoljno? neće ni približno! hoće da budu manje štetni od oranža koji tu dobacuje do nivoa retko viđenog van stripovskih super villaina? definitivno.

 

Nonsens ako se ima u vidu da je "dovoljno" puki opstanak ljudske civilizacije. Ako ni to neće da urade, a gotovo je sigurno da neće, onda zajebi me molim te tog Narzissmus der kleinen Differenzen između levice™ i desnice™. 

 

30 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

da li sam iznad glasanja za manje zlo? pa nisam jbg. zapravo bih rekao da je to pomalo nezreo stav. :sleep: :pragmatičnalevica:

 

"Jeste da vas vodimo u planetarni kolaps, ali GOP bi vas vodio još brže i nekulturnije. Budimo pragmatični - potonimo u more zrelo, mirno, i dostojanstveno!" 

 

Link to comment
58 minutes ago, theanswer said:

 

Nisu ovo exiti, to će da bude oko 5 popodne sutra. Exiti su tradicionalno već netačni, pogotovo ti prvi. Sa druge strane nema nekih dokaza za shy trump voters, trampovi supporteri su po pravilu glasni i vole da stave do znanja da glasaju za njega. Sigurno je da ima i onih koji u privatnosti glasaju za Trampa a to nikad ne bi rekli ali otkud znaš da nema mnogo žena drčnih muževa koji u privatnosti ne glasaju za hilari ili bajdena. 

Gledam sad CNN...96 miliona vec glasalo...pa ispade da si ti pollovi malte-ne exit polls...70% glasalo do sada u odnosu na 2016...

Link to comment
25 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nonsens ako se ima u vidu da je "dovoljno" puki opstanak ljudske civilizacije. Ako ni to neće da urade, a gotovo je sigurno da neće, onda zajebi me molim te tog Narzissmus der kleinen Differenzen između levice™ i desnice™. 

 

 

Šteta je ako sa ovakvim nivoom kvaliteta političke analize do sada nisi zgrnuo milione na konsalting.

Link to comment

Nego, u glavi mi je duže vremena kako Bajdenova kampanja se potpuno fokusirala na ove belce bez koledž diplome, bukvalno se čovek pozicionirao kao republican lite. To može da uradi ovog puta jer Tramp svojom pojavom sam energizuje demokratsku bazu ali ne znam koliko je to pametna taktika u budućnosti za generic demokratu. A i sad je izgubio solidan procenat hispanika.. Nema nekog preteranog razloga za slavlje Bajdenovom pobedom ako ona dođe uz recimo tu midwest strategiju, tj ako Tramp uzme sunbelt države. Apropo priče o vrhovnom sudu i histerije liberala, država je očigledno center right, to pokazuje dem primary i kampanja predsedničkih izbora gde Bajden beži od levice ko đavo od krsta. 

Link to comment
3 minutes ago, Tutankamon said:

Gledam sad CNN...96 miliona vec glasalo...pa ispade da si ti pollovi malte-ne exit polls...70% glasalo do sada u odnosu na 2016...

 

Kapiram šta hoćeš da kažeš ali metodologija je drugačija i ovo što si naveo kao primer nije isto ko i ovo sada. Ovo su tradicionalni pollovi, exiti su malo drugačiji i istorijski loši. Ima primera da su loši i kad ih pomere naknadno da budu precizniji u skladu sa prebrojanim glasovima, ne slažu se sa cenzusom itd, da ne širim dalje priču. 

Link to comment

Sta je histerija liberala? Da li je ova prica sa zenom sudijom iz takoreci katolickog kulta i abortusu center right?  
Za siromasne, dakako jerbo republikanski senatori obezbede svoje ljubavnice komfornom uslugom.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Redoran locked and unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...