Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

4 minutes ago, theanswer said:

 

Teška glupost. 

 

Ok, blizu je sreda jutro.

 

1 minute ago, 3opge said:

 

ma kakvi, nema veze s mozgom, ovo sto pokazujes je za 2016.

 

 

Pa ako se 2016. piše 2020. onda ok.

Link to comment

Naravno da pollovi mogu biti pogrešni, ali recimo 2018 i 2016. su zapravo potcenili demokrate u Arizoni. Ali, ovo univerzalno dodavanje Trampu po 4% zasnovano ni na čemu nije u suštini ni vredno komentara. 

Link to comment
Just now, VoodooDerina said:

 

Ok, blizu je sreda jutro.

 

 

Pa ako se 2016. piše 2020. onda ok.

 

u sredu ujutro znace se kurac. jedini koji ce tada sigurno znati da je pobedio je degencina trump.

Link to comment
3 minutes ago, Roger Sanchez said:

Eo moje mape prije Vrhovnog suda

 

 

I evo moje mape poslije Vrhovnog suda

 

 

 

I po meni možda i najrealniji scenario (prva mapa, s tim što bih razmenio Mejnu i Nebrasci po jednog elektora za kontra boje ali se konačan zbir ne menja naravno), za posle nisam siguran, ali svakako bi bilo zanimljivo.

Edited by VoodooDerina
Link to comment
12 minutes ago, 3opge said:

 

kakve su ono crveno-plave pruge u ME?

Bajden ima +13% tamo.

 

 

 

Ima jedan rural distrikt koji ide Trampu, isto kao i jedan distrikt u Nebraski, gde je Omaha, koji ide Bajdenu... to su jedine dve države koje splituju elektore.

Link to comment

Samo što je NE-02 otišlo za Trampa za 2% 2016. znači jedva i što nisam video nijedan poll koji ga ima na manje od 7 tu, dok sam viđao razne za ME-02..

Link to comment

Ne znam da li je neko rekao ali Trampu je vazno da uzme Floridu, Sev. Karolinu i Arizonu.

Nkon toga ce se Pensilvanija brojati i razvlaciti po sudovima.

Zna ce se vec rano da li Tramp ima sansu da pobedi sa rezultatima iz Floride i Sev. Karoline na Istocnoj obali. Bez te dve drzave nema sta da trazi. Doduse i Ohajo ali mislim da to uzima.

Edited by pasha
Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

 

Ima jedan rural distrikt koji ide Trampu, isto kao i jedan distrikt u Nebraski, gde je Omaha, koji ide Bajdenu... to su jedine dve države koje splituju elektore.

 

e jebiga, tim se detaljima stvarno nisam bavio.

ako stari Dzo sad ne dobije sve pripizdine u ME onda nece nikad.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Redoran locked and unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...