Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

7 minutes ago, dragance said:

Kako nema kada ih poziva da to urade, a ne može biti indicted, a i boli ga kurac. Vidi šta je @ObiW napisao.

Gde je tačno pozivao na upad u Kongres? Moguće je da sam propustio taj poziv (nisam sarkastičan, ja to nisam video)...

Link to comment

Ovako kako rade, dace njegovom ponovnom oglasavanju na tviteru posle 20. januara sa sve - nedajboze pozivima na sranja - vecu tezinu uz poveliki rizik da ne kazem izglede da od njaga naprave mucenika i stožer nekih mnogo opasnijih okupljanja koja ce sa samim Trampom da imaju sve manje, ako uopste veze.

Jer, kome do sada nije jasno da sva sranja nemaju veze sa Trampom, da je njegova pojava samo ogolila i katalizovala neke mnogo dublje i ozbiljnije probleme koji su eskalirali i nedajboze tek ce da eskaliraju...

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Fins fleet said:

Jebes ga, to da ce sada on da pravi svoj tnjiter mi se nimalo ne svidja. Onda ce njegoi idioti visiti samo tamo i nista od realnosti nece ni greskom da vide.

Boldovano je sustinska greska: idioti nisu njegovi, Trampovi.

Idioti su - americki.

Link to comment
14 minutes ago, napadaj said:

Trajno je banovan sa Tvitera, ne privremeno.

Ti zaista misliš da su CEO tvitera i fejsbuka naprasno postali levičari i/ili zgroženi ahem nemilim scenama od pre 3 dana rešili da ga zauvek banuju? Čoveka koji ima 82 miliona pratilaca?

 

Njima je neko iz nacionalne bezbednosti rekao da ovo urade. Ovo što se sada dogadja je izolacija predsednika, virtuelni kućni pritvor. Dok ne prestane da bude predsednik. Danas su prikazali isečak “60 minutes” intervjua sa Nensi Pelozi, koji će biti emitovan u nedelju. Pitali je “ko je sada na čelu izvršne vlasti”. Ona je odbila da da odgovor. To ti sve govori. Tramp faktički više nije predsednik. Ministri u njegovoj vladi daju ostavke, savetnici mu ne odgovaraju na pozove. On sedi u Beloj Kuci i više ne komanduje nikom, potpuno je izolovan.

Edited by ObiW
Link to comment
16 minutes ago, Jumanji said:


Sada vidim da jen tw suspendovao i naloge generala Flina i advokata Pauel, koja je stalno "mahala" nekim dokazima i zaverama u kradji.
 

Njih dvoje su Qanon. Mislim nisu The Qanon, samo su glavna veza Qanon sa Trampom.

Edited by ObiW
Link to comment
8 minutes ago, Jumanji said:

Sada vidim da jen tw suspendovao i naloge generala Flina i advokata Pauel, koja je stalno "mahala" nekim dokazima i zaverama u kradji.


Dominion ih je tuzio za odstetu 1,3 mlrd dolara zbog “dokaza”.

 

 

 

Link to comment
26 minutes ago, Ayatollah said:

Gde je tačno pozivao na upad u Kongres? Moguće je da sam propustio taj poziv (nisam sarkastičan, ja to nisam video)...

Ovo što je draganče rekao. Oni su došli ispred skupštine jer im je Tramp rekao “idemo na Skupštinu”, a po rečima demonstranata potpuno su popizdeli kad su čuli govor Majka Pensa, kojim je najavio da neće poslušati Trampa. Posle toga su krenuli unutra. 

Edited by ObiW
Link to comment
7 minutes ago, ObiW said:

Njima je neko iz nacionalne bezbednosti rekao da ovo urade. Ovo što se sada dogadja je izolacija predsednika, virtuelni kućni pritvor.

Odlicno.

Amerika je dogurala dovela sebe dotle da neko :isuse: iz nacionalne bezbednosti :isuse: kaze tamo gde treba sta da se uradi sa predsednikom.

Bez ikakve zakonske procedure, pokrica :isuse: izolovati predsednika i staviti ga u kucni pritvor... :isuse: 

 

E, Лаврентије Павловичу, gde si, da učis, НКВД govna da jede....

  • +1 6
Link to comment
33 minutes ago, Ayatollah said:

Ne, ne razumem o čemu se ovde radi. Vidim samo da direktori nekih privatnih kompanija daju sebi za pravo da odlučuju o tome šta izabrani predsednik SAD (još uvek) sme da govori, a šta ne sme.

 

[...]

 

Osim toga, dodatno mi nije jasno ko to tačno odlučuje da kada Tramp ne sme da priča, a od kada sme, kao i odakle Google-u i Apple-u pravo da iz svojih Store-ova skidaju aplikacije trećih strana zato što neka četvrta strana na njima napravi nalog. 

citirao sam “napadaj” a odgovarao tebi, pročitaj šta sam njemu rekao. U Americi je u suštini u petak izvršen državni udar.

Edited by ObiW
  • +1 2
Link to comment
Just now, ObiW said:

citirao sam “napadaj” a odgovarao tebi, pročitaj šta sam njemu rekao. U Americi je u suštini danas izvršen državni udar.

Prorocanstva su se ostvarila, samo sto je udar izvrsila druga strana :D

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...