Jump to content
IGNORED

Borat 2


msv

Recommended Posts

Da, ljudi su nesvesni koliko je ono bilo teško snimiti, mada okej, to nema veze sa tim da li im je smešno ili ne.

 

Mislim da bi bilo nemoguće snimiti i treći put nešto toliko ludački kao posle prvog Borata i Bruna, ja sam zadovoljan i bilo mi je dovoljno smešnih scena.

 

Dodati na sve i to da je nosio jebeni pancir tokom snimanja par scena :hail:

 

 

Link to comment
On 28.10.2020. at 0:10, precog said:

filmovi su mu vazda sranje bili, valja mu ali g show.

 

Da, ono kada je intervjuisao Bekama i Viktoriju je bilo najsmešnije od svega njegovog što sam gledao.

Link to comment

Šta znam, mene ovaj prvi malo podseća na onaj skeč sa Boratom kad stoji kod frižidera sa sirevima u marketu i pet minuta pita prodavca:

 

“What is thiiis?” - “That’s cheese.”

”And what is thiiias?” - “That’s also cheese.”

 

I tako 5 minuta. :D Annoying humor. Liče mu fazoni ako ga mnogo gledaš. 
 

 

Link to comment

pogledaj kad prodje mnozenje brojeva od 2:26 kad ih troluje sa homo sapiensom i zakljuci sa ko nije povukao vodu. a religija cela je genijalna. a istina da se ponavlja, ali su mu serijali odlicni. za filmove je reciklirao materijal + dumb down.

dobro je i ovo sa gay converterom. ima i ono kad ode u ameriku i smara ekipu iz istorijskog muzeja koja radi tamo.

  • +1 2
Link to comment
39 minutes ago, mustang said:

Nisam jos stigla da pogledam, jel dekao liberale i demokrate?

 

Neko rece nije dobar glumac. Odlican je, nego nam je tesko da ga vidimo u ozbiljnoj ulozi

 

ma gde nije dobar glumac, treba odglumiti ozbiljnost i ostati u ulozi za sve ono šta je radio, bukvalno velemajstor

 

ako hoćeš ozbiljnu ulogu, imaš Spy

 

Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

Priča bugarski. 

 

Bravo! Tatko tatko...znala sam da mi poznato zvuci al zaboravih na bugarski. On je hebrew pricao. 

 

 

ona jedan jezik, on drugi :D

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...