Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

4 - 0 je bilo na Marakani.
Jes vala na Marakani, ja sam tu nešto permutovao....mada smo ih dobili sva tri puta te sezona, na JNA bilo 2-1.Evo fotke posle batinog ubistva. Treba li pominjati veliku profesionalnost naših pandura i sanitetskog osoblja da bar ne pokriju telo nego ovako da ga nabace na nosila ko džak. Pa možda su tu scenu gledala njegova deca...arkang2as2.jpg
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znači ona dvojica u crnim kožnjacima, što guraju nosila, u stvari su panduri? Gledajući njihove face, taman sam hteo čudom da se načudim u kojoj to zemlji plaćene ubice svoju žrtvu stavljaju na nosila i odnose u bolnicu...

Link to comment

odgledao sam emisiju i pored detalja koje nisam znao, a mogao sam ih zamisliti, nista iznenadjujuce, ili revolucionarno (osim, naravno, velicine muda citavog tima koji je radio na reportazi i b92 koji je to platio i emitovao). u svakom slucaju vrlo interesantno. da li ce se nesto promeniti posle emitovanja celog serijala, ne verujem. ipak je ovo srbija, a svi dobro znamo sta to znaci. sve dok se socijalni stalezi dele na sirotinju i milionere bolje nece biti. zemljom ce upravljati nemoc sirotinje, novokomponovani sistem vrednosti i ljudi koji posle imena i prezimena imaju i nadimak.

Link to comment

ma sve je (bilo) pod kontrolom što dragan-aca kaže 1 službe™... treba poništit sva prvenstva iz tog mračnog perioda... samo onda bi 1 mali klub sa topčiderskog brda ostao bez najsvetlijeg dela svoje jadne istorije...

Link to comment

Mnogo je zanimljivija Dejova reakcija: :mellow:

Prvo, ne znam ko je taj indijanac Marković?! Kako je on sebi dao za pravo da govori o reprezentaciji, a nikada nije bio ni blizu nacionalnog tima? Sindrom protežiranja pojedinih igrača uvek je postojao, postoji sada, a i postojaće. Među 22 igrača koji bivaju pozivani u reprezentaciju uvek je za jednog ili dvojicu lobirano ili ih je neko progurao, ali nikada nije bilo moguće kupiti bilo kome mesto u prvoj postavi. Taj Marković pominje 1998. godinu. Pa, tada su i mala deca znala startnu postavu Jugoslavije, jer smo u timu bili Mijat, Piksi, Juga, Jokan, Miha, Batica, Kralj, Savo, Brna, ja... U svako doba dana znalo se prvih 12-13 igrača i praktično je ista postava odigrala sve mečeve. Čista laž je da Santrač nije znao ko će biti u timu. On je izuzetno pošten i častan čovek i molim vas da to naglasite!I tada su putovala dvojica igrača, za koje se znalo da su protežirani. Ne bih o imenima, ali znamo svi ko su oni. Tako je bilo tada, a tako je i sada. Isti slučaj bio je 2006. godine, kada su na Mundijal u Nemačkoj išli neki igrači koji to nisu zasluživali. To je počelo još 1982. u Miljanovo vreme. Ali, tvrdim da ni za deset miliona maraka ni taj Marković, ni bilo ko drugi nije mogao da kupi mesto u startnoj postavi ili da mu neko obeća da će igrati utakmicu! Ali, da za milion evra kupi mesto među 22 igrača, znajući da neće igrati, pa to bih mu i ja sredio.Verovatno je Arkan mogao da obezbedi nekom igraču mesto u timu, ali samo na nekoj prijateljskoj ili nevažnoj utakmici. To se radilo da se pomogne nekim fudbalerima ili ako bi neki ljudi izvršili pritisak na selektora. Bilo je toga i kada sam ja bio selektor, ali nikada nije moglo da se kupi mesto u timu za zvaničnu utakmicu, a naročito ne za evropsko ili svetsko prvenstvo.
Link to comment
Terzić i Zečević jedini odbili "Insajder"Brankica Stanković, urednica serijala o kriminalu u domaćem fudbalu, koji se svakog ponedeljka emituje na televiziji B92, izjavila je da je uplitanje u ovu temu donelo više problema i pretnji ekipi emisije "Insajder" nego bilo koja tema koju su dosad obrađivali.Ona je otkrila da su predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić i doskorašnji generalni sekretar Partizana žarko Zečević jedini odbili da govore za "Insajder"."Pre nego što je odbio poziv, Terzić je dugo razmišljao da li da pristane na snimanje, dok kod Zečevića nije bilo dileme. Odbio je odmah", rekla je Brankica Stanković za dnevni list "24 sata".Stankovićeva je dodala da su ostali sagovornici dobijali pozive i upozorenja da odustanu od učestvovanja u emisiji."Ranije smo takođe dobijali pretnje i različita upozorenja zbog snimanja 'Insajdera', ali nikada nije vršen ovoliki pritisak na nas. Nikada nismo dobijali ovoliko pretnji, upozorenja i 'dobronamernih saveta', kao zbog emisije o fudbalskoj mafiji".Pripreme i istraživanje za niz emisija koje pokušavaju da otkriju ko su naručioci brojnih ubistava fudbalskih funkcionera (čak devet u proteklih 11 godina), kao i istinu o finansijskim malverzacijama u srpskom fudbalu, trajale su više od sedam meseci, a samo snimanje dva meseca.
MONDO
Link to comment
Krenuli su 1 odjeci u javnosti:http://www.novinepress.co.yu/vest.jsp?id=2...mp;sectionId=44Obratite pažnju na komentare čitalaca :ph34r:
Vala bas, neverovatno je kako vecina ljudi plitko razmislja stim sto mislim i da su ti komentari stigli iz Cecinog kompa jer cak na takav nacin (preko komentara) pokusavaju da ublaze stetu koje ovakve informacije donose... Mislim stvarno, to su sve izfrustrirane zene 1 B92 protiv Cece smislile, hej bre Ceca je okupila 200.000 idiota na Uscu, kako ona da bude kriminalac :wub:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...