Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Predsednik zajednice prvoligaša je prećutno priznao da je namjestio utakmicu sa Obilićem. Super.
precutno? kako onda izgleda kada se kaze glasno? Ne samo s Obilicem, nego sa 90% prve lige...
Link to comment
Predsednik zajednice prvoligaša je prećutno priznao da je namjestio utakmicu sa Obilićem. Super.
Pa čovek je rekao da je samo sa 2 tima igrao nenameštene utakmice...Meni se najviše svideo deo o FK Milicionar, ali mi se čini da je moglo još više da se kaže.
Link to comment
Predsednik zajednice prvoligaša je prećutno priznao da je namjestio utakmicu sa Obilićem. Super.
Da se nezamera coveku koga je znao od svoje 7 godine :wink: Nije losa 1 epizoda.Utisak na mene je ostavio Arsic,sa pricom o samaranju i prislanjanjem pistolja na glavu :ph34r: .Naravno i prica o milicionaru, ekipa Miljan,Dzaja,Baki,Vlajko i ostala elita iz Madere :Hail:
Link to comment

Nije rekao da je imao dogovor sa Arkanom. Rekao je, otprilike, trebala im je pobjeda, Arkan je opasan, komandant, mi smo se znali, i ja sam tu utakmicu izgubio.Naravno da je namjestio mnogo više, samo što je to teško dokazati. Ali ovo je biser nad biserima. Za ovo se robija, uklanja iz sporta zauvjek. Nevjerovatno je bizarno.

Link to comment
Pa čovek je rekao da je samo sa 2 tima igrao nenameštene utakmice...Meni se najviše svideo deo o FK Milicionar, ali mi se čini da je moglo još više da se kaže.
Verovatno ce biti u sledecoj emisiji. Ja jedva cekam epizuodu o Zvezdi i Partizanu. Terza je, verovatno, odbio da ucestvuje u emisiji.P.S. a ispovest Sase Markovica? Edited by kojot
Link to comment
Verovatno ce biti u sledecoj emisiji. Ja jedva cekam epizuodu o Zvezdi i Partizanu. Terza je, verovatno, odbio da ucestvuje u emisiji.
Ne verujem. Taj šarlatan iz Lovćenca će iskoristiti svaku priliku da se pojavi na televiziji.
Link to comment

rekose da su igraci iz milicionara nakon raspada istog ,presli u zvezdu...spalevic darko :Hail::Hail::Hail: ima tu jos materijala..utakmice radnickog nis u sezoni 1999/00 .. skoro sve tri za tri...100% proverenopokojni vlajko: ".... dajte koji dinar za miliciju..znacemo da cenimo to..."

Edited by gorance
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...