Jump to content
IGNORED

Kada kamera ostane uključena...


Recommended Posts

pricate o narcisoidnom sociopati koji je kcerki kolege nudio pare za abortus a onda nije hteo na patternity test a posle da placa alimentaciju?

 

taj toobin?...i nasao da izdrkava na koleginice ili samog sebe...jer nije mogao da izdrzi...fakin bolesnik. neka ga otpuste, pa nek drka do mile volje. 

 

ajd da je rekao izvinite, doslo, nagon, nego ups mislio sam da sam iskljucio kameru. ozbiljan poremecaj. 

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, dragance said:

Na poslu si. Pa da si i isključio kameru, nema drkanja. What’s next?

Ne znam šta ima na ovo da se doda. Drkanje na poslu je neprihvatljivo i to bi bilo to.

 

19 minutes ago, mustang said:

pricate o narcisoidnom sociopati koji je kcerki kolege nudio pare za abortus a onda nije hteo na patternity test a posle da placa alimentaciju?

Ozbiljno?

Edit: vidi, stvarno

Edited by trustno1
Link to comment
24 minutes ago, dragance said:

Na poslu si. Pa da si i isključio kameru, nema drkanja. What’s next?


Sta ce ziv covek sad kad se zivi na poslu, a negde se mora drkati, accidents happen... Teska vremena :fantom:

Link to comment
Sad ce i on da se preseli tamo gde ima vise mogucnosti i gde je medju sebi slicnima, u LA u sator Mustangu pod prozor [emoji3][emoji185]

Zasto svi pisete on, kad je pismo adresirano na Ms?


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, ultra plasticni said:

Po meni je ovo opravdan razlog za otkaz

 

Druže, imaj milosti. Pre par nedelja sam imao timsku video konferenciju i zapalo me da odmah na početku nešto prezentujem. Odradim ja to u 7-8 minuta i krenu neka pitanja. Odgovorim na pitanja i onda nekako krene neki isprazan razgovor gde svi nešto komentarišu i nabacuju neke dodatne stavke koje sam već zilion puta čuo. Posle nekoliko minuta počnem ozbiljno da se smaram od svega toga, nikako da pređemo na sledećeg prezentera. Posle deset minuta hoću da odgrizem nogu od muke. Ne mogu više da izdržim, čak ni kreveljenje ne pomaže (kamera provereno isključena i pride fizički pokrivena, imam specijalan gadget za to, kao Snowden). Batalim ja dalje slušanje toga i lepo otvorim sebi Danasov sajt, pa onda Mozzart da malo pregledam sportske vesti, pa onda neke vojne forume i snimke udara dronova po živoj sili... i tu negde se setim da mi je screen sharing i dalje uključen :ph34r:

 

I što je još bolje, to je trajalo i trajalo... i niko da u chat boxu kaže alo kretenu vidimo ti ekran. Sad se pitam da li su namerno prećutali, ili ih je bio blam da nešto kažu, ili su zapravo svi gledali u nešto deseto pa niko nije ni ukačio šta je na mom ekranu.

 

Sad ću negde da splitujem ovo, nije loša diskusija.

 

Link to comment

Pa ne, ali realno sam pokazao disrespect prema kolegama. Džabe je što svi mi odlično znamo da na tim video konferencijama svi provode 90% vremena radeći nešto drugo/korisno u pozadini, fora je u tome što to mora da ostane javna tajna.

 

Mislim, to je moja ekipa, neće mi zameriti. Ali mogu misliti šta sve može da se desi sad kad svakog dana idu milioni i milioni takvih konferencija širom sveta.

Link to comment

Ja na kamerici drzim krpicu, kao milje, baka bi bila ponosna, samo hipsterski crnu i bez rupica.

 

A voleo bih da imam nesto za telefon, mozda cak i soundproof box, previse puta se desilo da mi iskacu reklame za nesto o cemu se vodio razgovor vece pre.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...