Jump to content
IGNORED

Tenis kladionica


Cash

Recommended Posts

To su kvote na kladionici [emoji3]
 
Zapravo se slažem sa svim tim tvojim procenama,ali gledam da uhvatim nekog autsajdera u ovim mečevima pa me zanima ko je najrealniji od njih.
 
Inače,kladionice smatraju Đerea finim favoritom protiv Andersona.
Anderson je bio povredjen dugo, nije u nekoj formi, ali Djere, hmm u tri dobijena, sumnjam.
Ima prednost vrv zbog Kicbila gde je dobio Vinjolasa, Sinera, Svarcija, a onda ispao od nekog Hafmana. Ima on problem sa samopouzdanjem, od onog Rija traljavo sve ide, ali videcemo, sto da ne, sansa je svakako tu....
  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Jumanji said:

Anderson je bio povredjen dugo, nije u nekoj formi, ali Djere, hmm u tri dobijena, sumnjam.
Ima prednost vrv zbog Kicbila gde je dobio Vinjolasa, Sinera, Svarcija, a onda ispao od nekog Hafmana. Ima on problem sa samopouzdanjem, od onog Rija traljavo sve ide, ali videcemo, sto da ne, sansa je svakako tu....

Jedno je pobedjivati u nekom tamo Kicbilu a drugo na gren slamu. Poslusacu te i opaliti dvojku na KA.

Link to comment

Znaci, izda li me Kevin, nadrljala sam, em ces da zvocas, em ode reputacija, brze nego sto sam je stekla [emoji51]

Zene je tesko predvideti, kao i uvek uostalom :vikleri: ko ima zivaca njih da pogadja, svaka cas.

Link to comment

Kiki Mladenovic vodi 5-1 i ja razmisljam da uplatim u live-u da gubi set, jer znam da je sklona epskim raspadima i ipak odlucim da preskocim.

Dvadesetak minuta kasnije gotov set, naravno 5-7. :isuse:

 

Elem, nudi li neka od domacih kladionica kladjenje na osvajaca/osvajacicu? Videh da je bilo u Mocartu, ali samo pre pocetka turnira, sad vise nema.

Link to comment
Kiki Mladenovic vodi 5-1 i ja razmisljam da uplatim u live-u da gubi set, jer znam da je sklona epskim raspadima i ipak odlucim da preskocim.
Dvadesetak minuta kasnije gotov set, naravno 5-7. :isuse:
 
Elem, nudi li neka od domacih kladionica kladjenje na osvajaca/osvajacicu? Videh da je bilo u Mocartu, ali samo pre pocetka turnira, sad vise nema.
Pokradena, Asderaki nije videla ociglednu duplu lopticu, na set lopti.
I potonula.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...