Jump to content
IGNORED

Tenis kladionica


Cash

Recommended Posts

Znam da ima vec topik o kladionici ali ovde bi da iskljucivo pisemo o kockanju na tenis. šŸ˜:D

Miljenko,Nesh,Zli gli i svi ostali koji imate dobre prognoze dobrodosli na ovaj topikĀ :D

Ajd da pocnemo s 1 singlom: Sinner-Gofin 2 (1,82).Zasto je tako velika kvota na GofinaĀ :ohmy:

Link to comment

Ja se trudim da odem u kockarsku penziju vec neko vreme i igram samo sitno i ne svaki dan. Izginuo bas velike pare iz dosade pocetkom godine, imao neki visak koji me zuljao i umesto da kupim solidan auto ja se zakockao[emoji3] Sreca pa me krenulo na poslovnom planu sa ovim polovnim kolima pa sam to lako nadomestio ali ne planiram vise da ulazim u dubioze. Juce sam uzivo lepo naplatio Svitolinu pocetkom treceg seta kad je bila malo u kanalu.

Gofin je upitan sa formom a ovaj zabar je skinuo par jakih skalpova i tu su kvote s razlogom egal, ja licno cu preskociti. Od jakih kvota u singlu moram ispostovati starog asa Sepija protiv visokog Amera Korde koji je po meni solidan celindzer beton igrac, mada tri dobijena ne idu matorom u prilog ali jbg. Osim njega igram protiv rahmetli Nisikorija, Evans se posle onog doping skandala nije bas vratio skroz ali 2.75 je potcenjivanje i makar je fizicki spremniji, ako nista. Kod zena mislim da ce Konta zgaziti onu malu Gauf ali to po 1.65 nije za singl nego samo tiket. Za singl vijam nestabilnu Garsiju po 3.5 protiv solidne Kontaveit, samo iz razloga sto raspala francuskinja ima potencijal da odigra kao u najboljim danima, mada isto tako moze da odigra ocajno kao cele godine. I u zadnjem terminu od pola 5 naravno bar 2-3 crvene na Gavrilovu protiv Jastremske, sve vazi isto kao i za Garsiju samo je kvota jos veca.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Cash said:

Znam da ima vec topik o kladionici ali ovde bi da iskljucivo pisemo o kockanju na tenis. šŸ˜:D

Miljenko,Nesh,Zli gli i svi ostali koji imate dobre prognoze dobrodosli na ovaj topikĀ :D

Ajd da pocnemo s 1 singlom: Sinner-Gofin 2 (1,82).Zasto je tako velika kvota na GofinaĀ :ohmy:

Ā 

:kecman:

Link to comment

Nije ni Tim u nekoj ekstra formi, jos ako je slavio malo vise, sto se nadam hehe... eto muke, ali dobija Cilkana, gotov je Marin istrosen prilicno, bar tako deluje odavno.
Odigra par meceva na turniru i to je to, a sada bas nije imao ni srece sa zrebom.

  • +1 1
Link to comment


Mene ispostovala Garsija samo ali sa najvecim ulogom jer su pre toga prodali Sepi i narkoman Evans koji je imao sansu da prelomi u trecem ali prodao svetski. Dobar sam danas pa sam sitno ispratio Gavrilovu na 4.5 da imam da pratim a na tiketu sa malim kvotama me srusila otprilike samo Selbi Rodzers za koju sam i bio skeptican, jbg.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...