Jump to content
IGNORED

Bjelosvjetski onlajn magazini ili šta čitate u krevetu


morgana

Recommended Posts

14 minutes ago, morgana said:

 planirala sam da uzmem, nego je odjava pretplate telefonom za amerikance, pa razmisljam. vec sam jednom imala takav slucaj, srecom, u doba kad je sbb imao jeftine minute ka usa.

ja za te pretplate koristim iskljucivo master iz mobi banke pa racunam ( mozda potpuno pogresno ) da ne mogu da naplacuju ako nema sredstava ...

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, James Marshall said:

negdje sam pokupio (sramim se priznati, mislim da je od Srđe Popovića) https://www.realclearpolitics.com/ za američke političke prilike, svako jutro i veče oni tako saberu desetak tekstova, uglavnom kolumne i mišljenja, što lijevih što desnih, pa ti biraj. 

 

I ja gledam da se ograničim jer nemam vremena za sve, pa čitam dnevno izdanje Financial Times, lijepo sabiju informacije na 21 stranu od čega 6 ode na marketing i kvote, pardon, berzu. Skidam s neke Vkontakti  stranice pdf.

Ostalo što se tiče posla i interesovanja je prilično šareno, pretplata samo na Wired trenutno.

Edited by morgana
Link to comment
6 minutes ago, morgana said:

 

I ja gledam da se ograničim jer nemam vremena za sve, pa čitam dnevno izdanje Financial Times, lijepo sabiju informacije na 21 stranu od čega 6 ode na marketing i kvote, pardon, berzu. Skidam s neke Vkontakti  stranice pdf.

Ostalo što se tiče posla i interesovanja je prilično šareno, pretplata samo na Wired trenutno.

Mislim da na nešto slično ali siromašnije možeš da se pretplatiš besplatno da ti stiže na mejl od NYT. Ono, neki dajdžest, a ti biraš hoćeš svjetske ili US vijesti.  

Link to comment
53 minutes ago, James Marshall said:

negdje sam pokupio (sramim se priznati, mislim da je od Srđe Popovića) https://www.realclearpolitics.com/ za američke političke prilike, svako jutro i veče oni tako saberu desetak tekstova, uglavnom kolumne i mišljenja, što lijevih što desnih, pa ti biraj. 

:isuse:

 

 

 

zar nismo imali "Emotikon"- torbica "sta ti decko radis?" 

Link to comment
  • 3 months later...

Bloomberg, New York times i The Atlantic mogu se citati bez ogranicenja ako se blokira javascript (s tim da je NYT meni u mobilnoj verziji blokiran, ali u footer-u je sitemap sa istim linkovima kao u meniju)

  • Hvala 2
Link to comment

The Guardian do prošle godine svakodnevno, najviše rubrika World - to mi je bila osnovna tačka za informisanje o bitnim temama širom sveta (sve van Evrope). Ove godine sam to prilično zapostavio, mislim da je Korona najviše tome doprinela  - vesti u toj rubrici su takođe bile vezane za Koronu a došao sam do tačke prezasićenja. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...