Jump to content
IGNORED

Tips & Tricks


JozoMujica

Recommended Posts

Tu sad imate sva podešavanja. Ovo "GodMode" možete da promenite, tačka i tekst između vitičastih zagrada mora da bude kao što je napisano.
Ne kontam baš, koja podešavanja? Šta se pojavi, Console Management ekran, ili šta?
Link to comment

Jesam na 64bitnoj sedmici, ipak me zent <_< Ma to kad dođem kući, sad me samo interesovalo šta GodMode omogućava, pošto imam Ultimate. Mislim, ne pada mi ni na pamet šta bi još moglo da ponudi a da nema u Admin Tools.

Link to comment

Pa ne nudi ništa novo, ali sva podešavanja iz admin toolsa, control panela, sve ostalo što se može podesiti smešta na jedno mesto, kategorizovano.Inače, nije frka na 64bit sedmici, samo Visti, a i tu nije strašno, napisao yabadaba kako se rešava. Uostalom... :)

Link to comment

Ajao, neka hvala. Ne volim te kerefeke s folderima da u njima vidiš setovanja, sistemski konfig i druge stvari. Folderi su brate za fajlove :D Ovo sve ionako ima u Admin Tools:konzervativac:

Link to comment
  • 2 months later...
U Firefoxu 4 srednji klik na prazan prostor pored tabova otvara nov tab. :)
Празан простор поред табова? Код мене вазда несташица тога.
Link to comment
U Firefoxu 4 srednji klik na prazan prostor pored tabova otvara nov tab. :)
I u Operi.Koliko se sećam postoje i dodatna podešavanje za to ( da li može i dvoklik i srednji klik, da li se novi tab otvara na kraju ili odmah pored trenutno aktivnog...)Rekao bih da si otkrio toplu vodu, ali, aj' da ne budem zlonameran :) Možda neko i nije znao.
Link to comment

Zgodno. Primetio sam da imaju (opera) neko grupisanje tabova (prevlačenjem jednog na drugi), takođe štedi prostor. Korisno kada se prate npr. dva sajta sa po više stranica. Pa umesto 10 izmešanih dobiješ dva taba (nešto poput foldera).

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Jednostavno rešenje idiotskog problema. Ukoliko neko hoće da sa USB hard diska instalira Windows 7 na laptop bez DVD-a,
OK je resenje ako to radis samo za sebe, ali za servis je mnogo prakticnije ovo resenje. Ima kabal za napajanje i kabal za podatke. Osim sto moze da se prikljuci i "interni" dvd na bilo koji uredjaj, ovi kablovi imaju jos jednu genijalnu funkciju. HDD-ovi koji sluze kao magacin se mogu prikljuciti u trenutku kada vam zatrebaju po principu skines sta ti treba i gasis. Tako ne moraju da budu ukljuceni uvek, vec samo po potrebi. Za 20-ak evra vise nego korisna stvar. Radi na IDE kao i na SATA uredjajima. Jedino ogranicenje je protok na USB-u. Ne moze sve da bude savrseno.Komentar na zastitu USB-ova od sajrus vajrusa. A zasto ne staviti antivirus na USB kada vec postoji mogucnost? To radim vec par godina i nema problema.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...