Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 20/21


John Coltrane

Recommended Posts

@Strahan

 

Šta se sve izdešavalo u Bajernu? Henes preko Salihamidžića rovari. Meni je bilo nenormalno kako su se lako odrekli pojedinih igrača. Posle prošle sezone su otišli Tijago Alkantara, Perišić i Kutinjo. Sada su već otpisali Alabu i Boatenga. Imaju gomilu talentovanih i mladih igrača, ali je opet potrebno i par iskusnih da povuku, Tomas Miler kao najbolji primer. Takvom transfer politikom su evo i Flika oterali, koji je odradio neverovatan posao za ovih godinu i po.

Link to comment

minhen je teska sredina za rad. nekako su henes i rumenige vodili, klub po mom misljenju, dosta uspesno sa strogom finansijskom politikom koliko god ih ovde na forumu ljudi ne cenili. videcemo sta nose mlade snage u liku kana i brace. mislim da je braco najveci problem, bar po onome sto je procurilo iz kluba i sto mozemo da prihvatimo da je tacno. imao je sukob sa nikom, sada sa flikom za koga sam siguran da je bio resenje za bar 4-5 sezona.

sto se tice nepotpisivanja igraca koja si nabrojao, najvece iznenadjenje je da nisu perisica zadrzali. igrao je odlicno, imao sam prilike da ih gledam dosta cesto u polusezoni pre virusa, videlo se da se uklopio u tim bez obzira da li udje sa klupe ili je starter. alabi nisu zeleli da daju novac koji trazi, tu je vec problem i do njegovog menadzera, tijago je zasluzio da mu se izadje u susret i dozvoli odlazak. iznenadjenje je boateng i nacin na koji mu je braco porucio da klub vise na njega ne racuna i to dan pred mec vs psg. flikove zelje oko dovodjenja igraca nisu ispostovane uglavnom. prilicno sam razocaran situacijom u klubu oko trenera, videcemo sta ce se izdesavati i da li flik zaista ide.

Link to comment

Ovi bogovi na ES prenose pokojni Bajern :isuse:

pored VfL-BVB koja je direktni duel za LŠ. 
 

Sreća Elita™ je ostavljena sa Ajntrahtom za “povlašćen” termin :nobles:

Edited by John Coltrane
Opa Nojer jeo slanine!
Link to comment

Ni Belingemov crveni nije omeo Halanda. Daud ga izbacio u sprint i 1na1 sa gošom. 
Gledam proslavu gola, mali sprintao 50m a deluje kao da se nije ni zadihao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...