Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 20/21


John Coltrane

Recommended Posts

Just now, ArleKino said:

 

Pokazaće se još jednom da je bolji od Gerrarda. :tongue:

 

Pa pazi, ja to gledam kao dva mlada i perspektivna trenera koji obojica iskreno vole Liverpul, win-win situacija iz moje perspektive :fantom:

Ćabi je radio sa Benitesom, Žozeom, Karlitom, Pepom... osvajao svet i Evropu sa Del Boskeom. Imao je od koga da uči, biće beskrajno interesantno pratiti ga.

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Ćabi je radio sa Benitesom, Žozeom, Karlitom, Pepom... osvajao svet i Evropu sa Del Boskeom. Imao je od koga da uči, biće beskrajno interesantno pratiti ga.

 

Od malih nogu. :fantom:

Young-Mikel-Arteta-Xabi-Alonso.jpg

  • Haha 1
Link to comment
13 hours ago, 189- said:

ja sam se iznenadio pre neki dan kada sam procitao da artera ima 0 nastupa za spaniju.

 

Ih, mlad si onda pa se ne sjećaš kad se razmatrala elidžibilnost™ Almunije i Artete za Gordog Albiona. :D 

Link to comment
On 22.3.2021. at 10:25, copkillah said:

Ćabi Alonso od juna trener Borusije Menhengladbah :hail:

 

Produzio je ugovor sa Real Sosijedadom kao pomocni trener na jos godinu dana. Verovatno ce posle preuzeti prvi tim.

Link to comment
14 hours ago, Ros said:

lewa 4 nedelje van stroja. povredio se protiv andore(!) 

 

Ne znam je li gori selektor koji ga troši u takvoj utakmici, samo par dana prije gostovanja kod Engleske, ili ovaj sistem repstativnog fudbala koji je čista krađa auta kojeg ti slupaju pa vrate uz napomenu da će ga opet uzeti kad ga popraviš.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...