Jump to content
IGNORED

Brod sve sezone


kokota

Recommended Posts

u poslednjih par godina (od kada je otisao carvahal, tad su bili bas dobri) sam potpuno ispustio iz vida wednesday... ne znam kakav vam je vlasnik, taj chansiri, ali da se ja pitam i da sam neki trener sheff wed bi mi bio veliki izazov. valjda ce naci nekog dobrog, pulis ionako nije bio resenje na duze staze.

Link to comment

Videcemo, previse trenera je proslo stice se utisak da nema nikakvog plana, strategije, ideje.

 

U svakom slucaju danas ocekivano, tipicno za Wednesday kad smo svi besni dodje se do 3 boda i to protiv ekipe Neil Warnock-a.

Link to comment

Privatizovacu malo ovu temu ako ne smeta :rolleyes:

 

Nova desavanja u klubu, Chansiri ce sutra preko zooma imati konferenciju, ne ocekuje se da predstavi novog menadzera vec saradnju sa menadzerskom firmom WBD Sports Management. Od poznatijih igraca njihovi klijenti su  Dimitri Payet i Divock Origi. 

  • +1 2
Link to comment

Treca uzastopna pobeda na Hillsborough-u, izasli iz zone ispadanja po prvi put ove sezone, moze se reci da je godina dobro pocela. 

 

Sledi dve nedelje pauze od ligaskog fudbala, taman da se igraci malo odmore a mozda se objavi i ko ce biti novi trener.

Link to comment

Vasa nedeljna doza Sheff Weds :rolleyes:

 

Na spisku kandidata za novog trenera su neka veoma interesantna imena, uglavnom stranci. Najzvucnija medju njima su

 

- Thorsten Fink, bivsi igrac Bayerna i trener Basela, Grasshoppera, HSV-a, prethodnu sezonu zavrsio u Japanu gde je uzeo i par trofeja.

- Jose Morais, bivsi pomocnik Mourinha u Portu, Interu, Realu, Chelsea.... ja ga pamtim kao neko ko je ispao iz lige sa Barnsley-em.

- Paco Jemez, mozda i najatraktivniji od trojice pomenutih, radio u Rayo Vallecanu, Cordobi, Las Palmasu.

 

Sto se engleskih trenera tice, medju kandidatima su

- Paul Cook, trener koji je izborio nekoliko promocija sa Chelsterfield-om, Portsmouth-om i Wigan-om, on je ujedno i zelja navijaca.

- Danny Cowley koji je uveo Lincoln iz Konferencije u treci rang takmicenja, prosle sezone je vodio Huddersfield.

 

Ne bih se zacudio da nas Chansiri iznenadi nekim taktickim genijem kao sto je Gus Poyet. 

Link to comment

Video je preko noci dospeo do svih velikih svetskih medija a na zvanicnom sajtu kluba mozete procitati i intervju sa Declan Thompsonom, fudbalerom koji je pobedio Partesovu bolest iako su lekari sumnjali da ce ikada moci da hoda ponovo.

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Trenera nemamo, ali to ne sprecava da dovedemo igrace.

 

Vratio se Sam Hutchinson, ponovo je otvoren i Sam bingo u kojem se pogadja u kom minutu ce Sammy dobiti zuti karton.

 

Smejurija od kluba posasmo.

 

 

Edited by WTID
Link to comment

Ovaj poraz nas jednom nogom stavlja u treci rang takmicenja. Samo 15 postugnutih golova nakon 24 meca nikako ne obecava.

 

Par veoma zabrinjavajucih informacija vezanih za Wednesday, finansijski izvestaj za 2019. godinu jos uvek kasni i nije jasno kako nam EFL gleda kroz prste. 

 

Verovatno niko od iskusnijih igraca nece ostati u klubu nakon ispadanja.

 

U treem rangu takmicenja postoji selari kap i tu cemo biti u problemu.

 

Posle Vladimira Ivica i Paul Cook je odbio da vodi tim do kraja sezone.

Link to comment
  • renne changed the title to Brod sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...