Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

Ja koliko sam cuo - jeste, krece vec od sledece sezone. Cudno mi je malo to jer ce dosta da se preklapaju sa Premijer ligom, ali s druge strane nijedne dve utakmice italijanske lige se nece igrati u isto vreme, bar na papiru tako stoji za sada, pitanje je koliko ce u praksi to raditi kad se nakrcaju i utakmice Evrope i kupova.
 
Jel radi taj DAZN kod nas? Ubili su onaj serie-a-pass, svidjao mi se a i nije bio skup.
Ne znam, ne verujem. Pretprošle godine sam ga imao par meseci ovde kad je bila neka promocija jer imaju i ES, odbojke (EP je bio neki) i basketa nešto, fudbal sam gledao jednom mesečno pa otkazao. Sledeće godine će poskupeti pretplata duplo, na 20€ pa na 30€ izgleda. Kad sam pre par nedelja čuo da je jedna App koja postoji par godina "nadigrala" Sky nisam verovao ali iza nje stoji jedan mastan oligarh Blavatnik povezan sa svim i svačim. Već ima prava za Francuze i Špance i sad napada Bundes i Premijer. Superliga je onda servirana...




Link to comment

Da, malo sam istrazivao, ne radi u Srbiji, tj. radi, cena je 2$ mesecno, ali imaju samo neki boks mecevi i raznorazni dokumentarci. Ne vredi para.

 

Postoji opcija da koristis VPN i da simuliras da si iz neke druge drzave, ali to onda kosta 20eur DAZNa i jos 10ak za VPN, preskupo.

 

A raspored sadrzaja je vrlo slican domacoj sceni, uglavnom imas ili PL ili LŠ, i za basket ili NBA ili Euroleague.

 

Sve u svemu, isto sranje, drugo pakovanje.

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

Au, Sari u Laciju, malo sam zbunjen, mozda mu Napolitanci nisu oprostili odlazak u Juventus. Dobar posao Lacija u svakom slucaju, mozda i upgrade na duze staze.

 

Navodno je Shaqiri prvo pojačanje.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:


Perfect match. 
 

Tamo je Igli Tare valjda sportski direktor. 

 

Pa da, Lazio je već navukao Albanaca. I Mustafija su htjeli. :D

 

Xhaka će ipak kod Mourinha. Pitanje je samo odštete.

Link to comment

 

On 17.6.2021. at 12:18, goofs said:

O jbt, sta se tu desilo :huh: zao mi Gatuza, mislim da mu je Fiorentina bila bas po meri i mogao je malo da ih uzdigne.

 

Htjeo je da mu se dovode samo igraci kojima je Mendes menadzer. Viola nije pristala na to.

Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

 

 

Htjeo je da mu se dovode samo igraci kojima je Mendes menadzer. Viola nije pristala na to.

 

Trebalo je da preuzme Wolvese onda.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Koju izdaju, prema Bufonu? Otisao covek za 100 miliona, bukvalno je produzio zivot klubu za jos dve godine.


Misliš za 50mil? Što se nije ranije vratio nego u 45godini?!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...