Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

Ne vidim poentu menjanja Kontea Alegrijem, oba su podjednako skupa i zahtevaju skupe sastave.

 

Lazni Pipo je zanimljivo resenje, pominje se i Sinisa u toj prici, bilo bi lepo za njega da dobije sansu na malo visem nivou.

Alegri navodno pregovara sa Juventusom dok ceka odluku Reala i Zidana. Inace Juventus placa jos godinu dana Sarija i Pirla, a sad hoce i Alegrija da namaknu na to, dok Anjeli ide okolo i zicka od ekipe da se odreknu 20-30% primanja, lol

 

Kad smo kod Sarija, ne znam gde ce on, kakva je kriza nije iskljuceno da ce da presedi i narednu, keep getting them checks. Mada Napoli ima upraznjenu stolicu...

 

COVID survao Seriju A strmoglavo, samo pokazuje na kakvim staklenim nogama su bili i pre ovoga

Link to comment

 

Alegri izgleda definitivno nazad u Juventusu, jos Sari da dodje u Napoli i 2017. all over again.

Lazni Pipo blizu produzenja sa Lacijom, sto ostavlja Inter u svojevrsnim govnima, pominje se Spaleti (kazem, 2017. :D

Link to comment

 

Opa, ipak preokret. Kazu da mu je Inter ponudio milion vise nego Lotito u Laciju. Dobro resenje za Inter ako zele da skresu troskove i uzmu nesto jeftinijeg trenera. Po sporazumu moraju da plate jos pola godine Konteu, ali su se bar konacno oslobodili Spaletijevog ugovora.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Au, Sari u Laciju, malo sam zbunjen, mozda mu Napolitanci nisu oprostili odlazak u Juventus. Dobar posao Lacija u svakom slucaju, mozda i upgrade na duze staze.

 

Pravi Pipo novi trener Brese. Nije bio los Benevento ove sezone, ali su u jednom trenutku naprosto propali.

Link to comment

Jel prošla ona "ponuda koja se ne može lako odbiti" da se sledeće sezone svih 10 utakmica igra u različitim vremenskim terminima? Ludilo zbog navodnih prava prenosa DAZN-a koji je skoro sve kupio i koji će tako ubrati kajmak i od kladionica uprkos (neusaglašenom) protivljenju klubova.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ja koliko sam cuo - jeste, krece vec od sledece sezone. Cudno mi je malo to jer ce dosta da se preklapaju sa Premijer ligom, ali s druge strane nijedne dve utakmice italijanske lige se nece igrati u isto vreme, bar na papiru tako stoji za sada, pitanje je koliko ce u praksi to raditi kad se nakrcaju i utakmice Evrope i kupova.

 

Jel radi taj DAZN kod nas? Ubili su onaj serie-a-pass, svidjao mi se a i nije bio skup.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...