Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

2 minutes ago, Jeremija said:

 

Pogledaj to ovako - negde pre 15-20  godina, kad sam se iz zabave kladio, u zadnjim kolima Calcia uvek su išle jako čudne kvote, i kladionice su (uglavnom) bile u pravu.

Znam, kvote na nerešeno su u drugoj i trećoj ligi bile često ispod 1.4... Tad sam i ja išao u kladionice, znam za sve to...

 

ALi, opet, toliko se od Kalčopolija gurao Juventus (a i pre), da svaki rezultat u korist Juventusa, automatski diže obrvu, diže oba dve...

Link to comment

Roma (zbog golova u gostima?) izborila neku evropu uz Lacio i Napoli. Jug Italije provincija fudbalska.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Nije nista cudno da Verona otkine dva boda Napoliju, Juventusu su ove sezone otkinuli cetiri. Otkad Napoli ima zagarantovane pobede protiv bilo koga? 

 

Relevantnije je ovo sto @goofs pise. 

Link to comment

Sve cestitke Interu, titula bez mrlje.

Milanu je trebalo 20 penala da udju u LS, bezbrojni krici i bacakanja Tea Hernandeza (danas je bio u padu pre bilo kakvog kontakta, a Mariani nije propustio takvu priliku).

Juventus, i pored Pirla, uz dva prekrsaja Kvadrada (koje su sudija sudile u njegovu korist) protiv Udinezea i Intera nekako uspeo da se plasira.

Atalanta promenljive forme (ostala i bez lidera na terenu i u svlacionici), pa je rezultat dosta dobar.

Napoli nije smeo kiksirati protiv Verone, koja je poslednjih nekoliko utakmica delovala potpuno nezainteresovano.

 

Ono sto najbolje opisuje Calcio 2020/21:

- Inter doziveo samo tri poraza (jedan ogromnom greskom sudije protiv Juventusa)

- Atalanta najefikasniji tim lige (treci put zaredom), dali 90 golova

- Atalanta dala 90 golova, samo sedam penala svirano za tim iz Bergama

- Milan dao 74 gola, cak dvadeset penala svirano

 

Empoli i Salernitana usli u Seriju A, Venecija blizu promociji.

Link to comment
12 minutes ago, Meazza said:

Nije nista cudno da Verona otkine dva boda Napoliju, Juventusu su ove sezone otkinuli cetiri. Otkad Napoli ima zagarantovane pobede protiv bilo koga? 

 

Relevantnije je ovo sto @goofs pise. 


Juventusu su i lošije ekipe otkidale bodove ove sezone,  loša ti je analogija. 
Pri tom Verona se prilično srozala - u zadnjih 15 kola imaju samo 2 pobede, daleko su od onih hvalospena kojim ih je čak i Kapelo kitio. 

Link to comment

Ma znam, ali mislim - Napoli. Otkad su oni sigurica za pobedu protiv bilo koga? Ubedjen sam da nisu prodali, za tako nesto nikad nisam cuo na tom nivou. Hobotnica je uvek vrsila operacije preko sudijske organizacije, ne tako sto potkupljuje direktne konkurente.

Link to comment

Bruka intervju Sky-a, "pitaju" trenera Verone Jurića... "odlična igra Verone večeras protiv pretendenta za Ligu šampiona, jedan drugačiji tim od onog koji smo gledali prethodnih kola..." Juri pukao film, posvađao se sa novinarom i napustio intervju







Link to comment

Ovde kao novinar insinuira da je Verona  imala dodatnu stimulaciju da odigra utakmicu? Jer se zato Jurić iznevirao

 

Ne znam zašto se čudite za Napoli ,mene više muči kako su oni uopšte došli u situaciju  da se bore za ligu šampiona

A kladionice su u svakom slučaju pokrivene ,ne vezano za rezultat ,jer zato postoje kvote 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...