Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

Iskreno mi je drago obzirom da mi je pun kufer narativa o Napoliju iz doba Maradone koji privlači ljude i budi emociju kod njih u zadnjih 10tak godina. 
Nisu loši, pre sumnjam da su prodali što je 100 puta veće zlo.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Iskreno mi je drago obzirom da mi je pun kufer narativa o Napoliju iz doba Maradone koji privlači ljude i budi emociju kod njih u zadnjih 10tak godina. 
Nisu loši, pre sumnjam da su prodali što je 100 puta veće zlo.

Jbt, baš nešto mislim, danas u UK, neverovatni rezultati i niko ni ne pomišlja da je bilo nekog nameštanja, prodaje i slično(dobro, onaj jedan Čelzijevac, ali ons e zajebava, sam je priznao, jel' tako), a ovde svi odmah mislimo na muljanje i nameštanje...

 

Juventus (ne samo on, ali uglavnom on) je toliko upropastio ovu ligu, da na čudan rezultat, svi odmah mislimo na muljanje i prodaju...

Link to comment

Nije samo Juve..pre svega, kladionice.

 

 

Ne smem ni da pomislim koliko miliona..desetine i stotine miliona eura zavise od ishoda tekme u Napulju.

  • +1 1
Link to comment

jebote :isuse: zao mi Gatuza, ne verujem da bi on pustao bilo sta, cak iako zna da su ga najurili pre kraja sezone. Jbni Juventus pobego s lopate.

 

Milan je protiv Atalante morao da dobije dva penala i crveni :lol: ne bi im dali gol bez toga tri dana da se igralo

Link to comment
Just now, radisa said:

Jbt, baš nešto mislim, danas u UK, neverovatni rezultati i niko ni ne pomišlja da je bilo nekog nameštanja, prodaje i slično(dobro, onaj jedan Čelzijevac, ali ons e zajebava, sam je priznao, jel' tako), a ovde svi odmah mislimo na muljanje i nameštanje...

 

Juventus (ne samo on, ali uglavnom on) je toliko upropastio ovu ligu, da na čudan rezultat, svi odmah mislimo na muljanje i prodaju...


Ma beži bre...Gledam Lil, ljudi pokidali sezonu, ostavili PSŽ, Monako i Lion iza sebe. 
 

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jbt, baš nešto mislim, danas u UK, neverovatni rezultati i niko ni ne pomišlja da je bilo nekog nameštanja, prodaje i slično(dobro, onaj jedan Čelzijevac, ali ons e zajebava, sam je priznao, jel' tako), a ovde svi odmah mislimo na muljanje i nameštanje...

 

Juventus (ne samo on, ali uglavnom on) je toliko upropastio ovu ligu, da na čudan rezultat, svi odmah mislimo na muljanje i prodaju...

 

Pogledaj to ovako - negde pre 15-20  godina, kad sam se iz zabave kladio, u zadnjim kolima Calcia uvek su išle jako čudne kvote, i kladionice su (uglavnom) bile u pravu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...