Jump to content
IGNORED

Ro18nd Garros 2020


Tsai

Recommended Posts

zašto samo na centralnom? to je verovatno max za centralni stadion, za manje stadione maximum je manji... danas je bilo malo publike na svim ili skoro svim stadionima, tj. beki ljudi što su mogli biti publika.

ovo sam našao kao oficijalnu vest
ROLAND-GARROS 2020: UPDATE ON SPECTATOR NUMBERS

Published on Friday, September 25, 2020

Following the announcements made by government authorities, 1,000 spectators will be permitted to enter the Roland-Garros grounds per day. This cap applies across all 16 courts, in the 12-hectare site, and is equivalent to one thirty-fifth of the usual number of spectators that have attended in the first week of the main draw in previous years.   



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Nemam pojma tako je isla vest, nisam citala zvanicna saopstenja. Hmmm ok.
Mada cudno da nije bilo ludaka, a takvih uvek ima da i po kijametu gledaju neki mec, sve su tribine bili prazne.
Super u svakom slucaju i normalnije naravno.
Link to comment

Briga u smislu nece njega da izbace ako se neko od njih... pu,pu, pu.... jos su kolale zavere da ce da mi smeste poz nalaz ili nekome oe njih.
Dzumhur je izbacen sa RG zbog trenera, a pri tom ti rezultati testa jos navodno nisu bili ni tacni, pa Verdasko (zato sada i peglaju ovo).
Dva tenisera Pelju i jos jednog izbacili sa Sinsija, jer im se zajednicki fizio zarazio., itd..



Link to comment

Nije bila namjera da ti zustro odgovorim iako je tako izgledalo.

Ja samo zelim istinu :nobles:

 

Ovaj sudija Milojevica zove Mijatovic (ili me varaju usi)

Edited by borris_
Link to comment

Moutet-Giustino u 5. setu 15-15. Ova naša sudijka u jednom trenutku prestala da prati ko vodi, ko dobija gejm pa samo kaže "advantaž" "gejm..." pa gledaj live score.. nije humano zaista. već 3 sata traje set, možda mora u wc...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...