Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

e tako

sad jos kad bi i osvojio

medo i thiem ako uzmu, moze da se desi da upadnu u terminator mod, oslobodjeni pritiska prve GS titule i da krenu da deru sve redom, Theim pogotovu.

zverev je ipak prevelika kesetina mentalna, tako da ce on uvek imati oscilacije.

go zverev

Link to comment

Eto, i sad kako da ne bude žao Buste? Imao je dečko toliko povreda tokom karijere i podseća me na Ferrera kod koga i igra na Akademiji. Ferrero je bio samo malo otvoreniji kao osoba i to mu je pridobilo više simpatija kod publike. Nema fizikalije Busta i to je Zverev iskoristio, pao je španac i protiv Šape fizički u 4. setu a generalno mu je loša statistika petog seta.

 

 

Link to comment

Jeste, primetili i neki ovde prošle nedelje. Me not like. Juče je imala jednu gadnu grešku u drugom setu kad je Zverev tražio hawkeye na loptu koju je ona overruled. Dešava se.

 

Thiem je (kao što sam skromno i predvideo) izborio finale preko tie-breakova. Odoh da pregledam meč i nađem onu svađu

Link to comment

Veljovic se jos zimus sredila, tj krajem prosle godine verovatno, jer je na pocetku sezone bila "spremna".

 

Medo dva puta servirao za set i propo. Bas je bio nestabilan, jos ga Dumusoa dokosurio u tome. Uzasan  i odvratan sudija oduvek bio, ali redovno dobija velike i vazne meceve.

Edited by Jumanji
Link to comment

Nikada, od kad sam ziv i od kad se kladim, nije bilo toliko vrednosti u kvoti 2 kao sinoc Tim protiv Medvedeva. Eventualno Djokovic u onoj fazi kad je drao Nadala i Federera u serijama, a kvota i dalje bila velika. Steta sto sam radio do kasno a kladionice vec bile zatvorene, bio sam spreman kucu da polozim. Protiv Zvereva ako bude 2 ili vise opet treba pokusati duplirati pare, doduse malo opreznije (citaj; manje para)

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

taman da čovek malo razvije trunke simpatije za cvereva a on izjavi kako će u finalu igrati dva najbolja igrača na svetu. 

Jos ako osvoji turnir, svasta cemo tek da cujemo.

Sad kad je ispao Medjed, finale me uopste ne interesuje.

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...