Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

34 minutes ago, Arkadija said:

Dobijen set je Rubljev izgubio. Onda je istukao reket. Ne videh da je bio kažnjen.

to nije zabranjeno, nije no "po pravilima" ali ipak ostaje kao najsigurnije lečenje frustracija... osim kad se to radi 'ala Južnjev'

Link to comment

Pripremala se ona zestoko za ovaj USO, i eto ostade Margaret Kort nedostizna za taj jedan GS, jer cisto sumnjam da ce sada ikada vise imati priliku.

 

Ma mislim i Serena i deda, alo ljudi idite u penziju vise, pustite decu da se igraju 😑

Link to comment

Super Azarenka, baš mi je milo

 

Kesa-Zverev u 10 pa Tim-Meda (ko zna kad) posle ponoći

 

Očekujem jedno akvalitetno mrcvarenje i pobedu 3:1 Zvereva pa u finalu pre finala jedan maraton foto finish Thiem-a

Link to comment

Mislis da ce Tim?

Malo sam ga gledala, mozda set, dva u 2-3 meca, nije me impresionirao, mada to naravno ne znaci nista. Bar je mentalno stabilniji od Rusa, kome ipak dajem prednost. Ala ce da zvekecu po onim lopticama 🤪

I nadam se da ce u prvom PF Sasa, jer mislim Busta u F 😑😑

Edited by Jumanji
Link to comment
18 minutes ago, Jumanji said:

Mislis da ce Tim?

Malo sam ga gledala, mozda set, dva u 2-3 meca, nije me impresionirao, mada to naravno ne znaci nista. Bar je mentalno stabilniji od Rusa, kome ipak dajem prednost. Ala ce da zvekecu po onim lopticama 🤪

I nadam se da ce u prvom PF Sasa, jer mislim Busta u F 😑😑

Timujem na Tipa u tri TB baš zbog te stabilnosti i iskustva koje je stekao, ali samo ako bude dobro servirao naravno...

Busta (Kesa na italijanskom) mi izgleda kao dobar dečkić (čak i previše) i ima precizan bekend i bla-bla ali sa Zverevim će mu trebati mnogo više sreće nego što je imao strpljenja sa Šapom u drugom i trećem setu koje je dobio u TB

Link to comment

Jeste da je Saša  poznat po epskim raspadima, ali ne vidim Karenja Bustu u finalu.  A ako kojim slučajem ode u finale, trebalo bi da doživotno pali sveću , kad ode do crkve, Novaku i gospodži sudiji.

U drugom polufinalu, Tim dobija.

Link to comment
5 hours ago, mlatko said:

Timujem na Tipa u tri TB baš zbog te stabilnosti i iskustva koje je stekao, ali samo ako bude dobro servirao naravno...

Busta (Kesa na italijanskom) mi izgleda kao dobar dečkić (čak i previše) i ima precizan bekend i bla-bla ali sa Zverevim će mu trebati mnogo više sreće nego što je imao strpljenja sa Šapom u drugom i trećem setu koje je dobio u TB

Nije Busta uopste tako dobar i naivan i ne svidja mi se. Valjda Sasa zna sta radi -.-

Edited by Jumanji
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...