Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

Težak cringe u najavi. Ja ću se truditi da ne uključujem ton ako uopšte stignem da pogledam neki meč.

BTW, Može li neko da se seti da je otac bilo kog sportiste bio "stručni" komentator na mečevima svog sina/ćerke ikada? Posebno ako taj otac nije nikakav stručnjak, tj. nije se bavio tim sportom u životu.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Партибрејкер said:

Težak cringe u najavi. Ja ću se truditi da ne uključujem ton ako uopšte stignem da pogledam neki meč.

BTW, Može li neko da se seti da je otac bilo kog sportiste bio "stručni" komentator na mečevima svog sina/ćerke ikada? Posebno ako taj otac nije nikakav stručnjak, tj. nije se bavio tim sportom u životu.

Jedini koji je ta kategorija je matori Kostelic - al' stvarno ne znam da li je ikad dobio priliku da komentira™ neko natjecanje... 

Link to comment

Ja odgledao treći set jutros, Srđo nas sasuo opštim mestima, a težak tranfser je slušati oca kako sina posle svakog poena obasima najblagorodnijim komplimentima. 

Reče posle meča da se skroz Ok oseća tako da verujem da je sa te strane ok.

Link to comment

Gledam sada reprizu Novakovog meča sa Damirom. Au, Srđan teško da može da bude sagovornik o bilo kojoj  temi, neprijatno je slušati ga uopšte, ali naš komentator, jel Pešikan, to je užas, on neprekidno melje, kao duhovit je, ma je-zi-vo.

Link to comment
17 minutes ago, koksy said:

ti bi mog'o da menjaš oko sokolovo ako zabaguje.

To me moja skvo naterala da pitam, kaze oni tvoji su upuceni u sve, ti mislis da ja znam kako izgleda koji sudija :D

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...