Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

26 minutes ago, Frank Pembleton said:

Takođe, mislim da bi sad zlata vredelo da neko od ovih prvih 5 npr. da neku "pomirujuću" izjavu tipa "naravno da Novak ovo nije namerno uradio, sad je potrebno da nađe mir bla bla..." 

Što se naravno neće desiti. 


Nadal je dao sličnu izjavu nakon onog sranja sa Adria turom, al’ teško da će sada tako nešto da uradi.

Link to comment

 

Čitam nešto ovo i zadržah se na sledećem citatu: 

 

Quote

At its harshest, “aggravated behavior” can trigger “a fine of up to $250,000 or the amount of prize money won at the tournament, whichever is greater, and a maximum penalty of permanent suspension from play in all Grand Slam tournaments.

Link to comment
37 minutes ago, SNARC said:

"Šokiran sam, kao i svi. Novak ima i ja imamo zajedničku istoriju, zovemo porodice jedan drugom. Ovo je verovatno najteži trenutak za njega u čitavom životu. Prekršio je pravilo, odluka je ispravna"

"Loptica je pogodila u grlo ženu, pala je i tražila da dođe do vazduha. To nije bilo namera Novaka, nije želeo da pogodi sudiju, ali jeste to uradio i to su pravila. Pojavili su se zvaničnici i imali samo jedan izbor".

 

 

Neki cobanin, budala..potpuni amater i nepoznavalac okolnosti i sporta kojim se Novak bavi.

 

 

 

Od sinoc mi je uzasan utisak kolike su posledice koje je zivot u ovoj zemlji, pod ovakvim uslovima i medijskim manipulacijama ostavio na ljude.

 

Tu ima dva dominantna tipa. Srbija najbolja, Srbi nebeski narod. I, oni kojima je neka druga trava uvek zelenija i lepsa. Kao i ona pogodjena zena. Mogla je, kada je dosla sebi, da izadje na teren i kaze supervizorima - bilo je slucajno, ja sam ok, ajde da se igra. Mogla je i da trazi hitnu, bolnicki krevet, skener, pregled lekara specijaliste, tuzbu, gostovanje kod Opre, izbacivanje biografije. Dobro, ima i treca varijanta - sedim, cutim, ne zameram se. Sve zavisi kakav je ko covek i kakve su mu namere.

Link to comment
15 minutes ago, Tsai said:

nema sanse da ovakva glupost okine dozivotnu zabranu jbt

 

Rezon je potpuno na tvojoj strani, ali ne sumnjam da trenutno zaseda tim koji bi vrlo rado pokušao da progura ovo.

 

15 minutes ago, Tsai said:

na neke ozbiljnije slucajeve,

 

...a ovo će biti upravo tako tretirano. :dry:

Ili će pod pretnjom ovoga da kao popuste i samo ga skinu sa npr. RG i AO... trenutno im (ATP) je nebo granica i ne sumnjam da će poleteti dokle god je vazduh dovoljno gust za disanje...dodatno, svi teniseri su dočekali da ga nataknu na stub srama, podrška neka od kolega <= 0  

Ovo je situacija u kojoj bi "sindikat" koji je pravio (tj. da ga ima) mogao da reaguje, ali će ovo najverovatnije i to da saseče u korenu.  

 

Ajde da isključim paranoju...  sačekaćemo i videćemo. Nadajmo se da je sa 250K i oduzetim bodovima gotov topli zec.

 

Edited by Max Morlock
Link to comment
10 minutes ago, Max Morlock said:

 

dodatno, svi teniseri su dočekali da ga nataknu na stub srama, podrška neka od kolega <= 0  

Ovo je situacija u kojoj bi "sindikat" koji je pravio (tj. da ga ima) mogao da reaguje, ali će ovo najverovatnije i to da saseče u korenu.  

 

Ajde da isključim paranoju...  sačekaćemo i videćemo. Nadajmo se da je sa 250K i oduzetim bodovima gotov topli zec.

 

 

svi komentari od tenisera koje sam do sad procitao su po principu da shvataju da nije namerno, ali da su pravila jasna. ne znam da ga je iko od aktivnih nataknuo na stub srama. 

a sto se tice bodova tu ce biti zanimljivo. ne bi trebao ni jedan bod da izgubio. izgubice 180 sa ovog US opena ali treba da mu ostane 180 sa prethodnog

Link to comment
6 minutes ago, Tsai said:

Kad zaseda taj odbor il koje god telo? Kapiram da moze da se desi da popije mesec dana a i to bi bilo sranje bas

 

pitanje je da li imaju muda da testiraju uticaj novog sindikata

Link to comment
22 minutes ago, Ros said:

 

pitanje je da li imaju muda da testiraju uticaj novog sindikata

Ili, pak, žele li, drakonskim kažnjavanjem Nola, u korenu suzbiti ideju o drugom preraspoređivaču zajedničkog novca. 

Link to comment
5 minutes ago, simetrije said:

Ili, pak, žele li, drakonskim kažnjavanjem Nola, u korenu suzbiti ideju o drugom preraspoređivaču zajedničkog novca. 

 

Upravo takav nekakav preemptive strike očekujem.

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...