Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

ne znam zasto se odlucio na ovaj mod, da skoro u svakom poenu malte ne udara lopticu najjace sto moze, takva igra ne skraćuje meč. naprotiv, previse greši i produzava meč, a sebi stvara nervozu zbog prevelikog broja bukvalno neiznudjenih gresaka.

Link to comment

kakav govnar prenosi na engleskom, ne znam sta priča srdjan, ali garantujem da ne navija toliko otvoreno za svog sina kao ovaj smrad za dzumhura. najekstremnije je bilo na kraju drugog seta, novak nema više čelindza i trazi od glavnog da ispravi linijskog, a komentator kaže da takvim ponašanjem ceo svet okreće protiv sebe, a da toga nije ni svestan?!?!

Link to comment
8 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Kako su delovali vrat i stomak sinoć ?

Gledao jutros snimak treceg seta, nema nikakvih problema. Svidja mi se sto je naelektrisan i sto ga nerviraju i najmanje greske u igri.

Link to comment
18 minutes ago, Filozof manijak said:

A kakav je bio Srki kao komentator? :)

 

wild guess:

sta onaj federer koji moj jos igra. treba da ide u penziju, posebno sad kad novaka ceo svet mrzi a ja sam novaka stvorio iako je onaj dimitrov doneo koronu na adria tur.

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Haha, prvi set je bio pristojan skroz, doduse i Noksi olupao za 20ak min Damira, a onda kad a ga je Dumusoa, a ko bi drugi, iznervirao, popustio prilicno sa fokusom u drugom, Srki rekoa kako je to sudijsko nepostovanje prema najboljem hahahah 😂

 

Imao jos neke bisere, ali sam jedva sve to isprarila 😴 jos ono urlanje u vidu smeha Pesikana i non-stop trtljanje, ne zaklapa covek 🤕 morala sam 🤐

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...