Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

Čestitke FK Pastir @Baba Ji na osvajanju Broda i PPP klasika. Apsolutno zasluŽeno, izdominirao je većim delom sezone.

Čestitke i @de Sisti, @Random i @Hobbit slayer na sjajnom uČinku i plasmanu u Premer. Srecno.

Naravno, posebne čestitke i @Mindaugas Žukauskas na osvojenom petom mestu i plasmanu u baraž za Premer. Ljubomorno si branio i na kraju i odbranio to poslednje mesto koje daje sanse za promociju.

Odlicnu sezonu je imao i @goofs koji je bio drugi po klasik poenima u Brodu (treći ukupno), ali je bio nesto slabije plasiran u H2H.

Ja sam na kraju sasvim zadovoljan plasmanima u našim ligama, šesti u Brodu i 22. u klasiku, ali ne pamtim kada sam se ovoliko mucio kao ove sezone. Valjda će sledeće sezone biti bolje.

Btw, ove godine je Brod bio bar na nivou Premera što se kvaliteta tiče, tako da niko ne treba da brine u kojoj će ligi igrati.

Vidimo se ponovo početkom avgusta.

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
4 hours ago, ubibobi said:

Pravila su takva od samog početka.

Zanimljivo je da se sada bune isti oni koji su zbog masovnog odustajanja premerligaša ulazili kao deseti iz Šipa u cilju dopune lige :violin:

Stvarno?,Jesam ja kriv sto sam tako usao zbog odustajanja drugih

 

:violin:

Edited by Bogotac
Link to comment

Tabele su u spojleru:

 

Spoiler

Klasik:

 

Classic.thumb.JPG.ca0ada04824d77b87714e01700304c36.JPG

 

Premer:

 

PPPremer.thumb.JPG.dddd3bf679835951ff716edc970adadb.JPG

 

Brod:

 

Shippp.thumb.JPG.570888ed3b92411e884fc5ede4f4c6ac.JPG

Spoiler

 

 

 

U Premeru sledece godine igraju:

 

1. Bobi van kenobi

2. Big Giant Heads

3. EON

4. Sen Group

5. Pokusni Kunici

6. leteci magarci

7. Jako do samog krajaTM

8. Buljarica Brothers

9. Djubretari

10. Queens Park Andjus

11. Petoletka

12. FC Ronin

13. Trotters Inc.

14. Kloppopool

15. Mean Machine

16. FK Pastir

17. Buffon United

18. Djavolji advokat

19. Ultimo Spritzer Boys

20. goluzdravi 'tici

 

Ostali u Brod, a ako ih bude 30+, moze i Beton. 

 

  • +1 2
  • Hvala 5
Link to comment
On 24.5.2021. at 11:56, Velocipede said:

Da li postoji šansa da se priključim od sledeće sezone,  je l' ima mesta u najnižem rangu takmičenja?

 

Naravno, javi se na topiku kad se otvori fantazi za narednu sezonu, i dobices kod za ligu. :) 

Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Za nas koji hocemo od sledece da se pridruzimo, znaci pocinjemo od nize lige?
(Mrzi me da citam sad pravila)


 

Za klasik imamo samo jednu ligu, tu igraju svi koji hoće.

 

Za h2h imamo dve lige (dve su bile ove sezone, ranije smo imali i 3), Premer i Brod. Novi igrači počinju u (naj)nižoj ligi, prva 3 iz svake lige se plasiraju u viši rang direktno, 4. i 5. igraju baraž sa 5. i 4. otpozadi iz lige iznad. U baražu pobedjuje onaj koji ima više klasik poena. 


Premer uvek ima 20 timova, ostale lige u zavisnosti od broja igrača. Ove sezone je bilo 25 timova u Brodu (plus average). To je bilo premalo da se napravi Brod od 20 timova plus jos jedna liga, pa su zato svi bili u Brodu. 

Link to comment

Podrška za pppfantazisavez, ko hoće da ne ispada neka pravi ligu sa perezom i anjelijem.

 

Bod iznad crte za baraž, mada mislim da bih prošao na klasik poene, no nema veze i da se ispalo. Lep start, kraj očajan, kao i prošle godine pred kraj sezone izgubio sam konce u privatnom životu pa sam i fantazi poslednja 3,4 kola zapostavio. Bilo je zanimljivo i  igramo se opet u avgustu. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja sam imao bas osrednju sezonu, dosta sam kola i propustio jer cekam poslednji trenutak da menjam, pa me spuca neko kolo u petak. Imao sam i neke epske bagove da mi ne sacuva neke promene tima, ili da prodam pogresnog igraca a ne primetim :laugh:

 

Na krau u poslednjem kolu izgubih 2. mesto u Premeru i vicesampionsku titulu. Morao sam da se zadovoljim podijumom sto mi je realno najbolji rezultat na kraju sezone :D

 

MIslim da sam uhvatio dobitnu kombinaciju - sto vise da zaboravljam da menjam i da me ukaki sto vise moze :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...