Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

je l ima neko iz Broda ko hoće da napravimo fuziju timova sledeće sezone?

on da donira mesto u Premeru, može i naziv tima.

a ja dam Fantasy nalog, to mu dođe nešto kao uprava, i iskustvo vođenja u najvišem rangu.

obzirom da bih samo ja nastavio da imam pristup nalogu onda bih iduće sezone samo ja efektivno vodio tim :inn:

 

ne vidim drugi način da ostanem u Premeru.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
On 17.5.2021. at 9:23, goofs said:

Dva kola do kraja, imam drugi najbolji classic skor u brodligi, i (ne)cvrsto drzim jako 10to mesto, cari FPLa :wub:

 

Ja sasvim suprotno - po klasik poenima jedna uzasno prosecna sezona, ali se zato probih prethodnih par kola do 2. mesta Premera :ajde:

 

Jes malo nperijatno, sto sam sa jedva preskocenih 2000 poena 2., ali pre 2 sezone sam bio sa goofsove strane ograde, tako nece da me bude blam. Jos ako odbranim 2. mesto, to ce mi biti najbolji rez u PPPu... 

Edited by adasevic
Link to comment
Svaka cast [emoji4]
 
U brodu se vodi rovovska bitka za 2. i 3. mesto, a i za peto
 
 
Gledajući bodovni saldo u Premeru rekao bih da su top 4 već jednom nogom u elitnom rangu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Ne bih da trčim pred rudu, jer nisu mi baš potpuno poznata pravila relegacije/promocije, ali deluje mi da sam se plasirao u Premer u svojoj debitantskoj sezoni. Kroz baraž :nobles:

 

Jedva utekoh San Epifaniju i 189ki

Link to comment

Pravila su sledeća: prva tri iz Broda direktno prolaze u Premer, poslednja 3 iz Premera ispadaju u Brod. 
 

17. iz Premera igra baraž sa 4. iz Broda, a 16. iz Premera sa 5. iz Broda. U Premeru sledece sezone igraju ona dva tima koja imaju bolji klasik skor u tim mečevima. 
 

Meni inače jedna od najboljih sezona, 2. mesto u Premeru. Sledeće verovatno ispadam (nikad nije prerano za džinks :D). 

  • Hvala 2
Link to comment

Pravila su takva od samog početka.

Zanimljivo je da se sada bune isti oni koji su zbog masovnog odustajanja premerligaša ulazili kao deseti iz Šipa u cilju dopune lige :violin:

  • Hvala 2
Link to comment

Kao što Bobi kaže, mi tako igramo već 10-ak godina, a pravila se ponove pre početka svake sezone, pa kome se ne svidjaju, ne mora ni da igra h2h.

 

Igra je u pitanju, nije kao da se igranje u jednoj PPP ligi plaća bolje nego igranje u drugoj, pa će neko da propati zbog ispadanja. :isuse:

  • +1 4
Link to comment

Čestitke svim pobednicima, a nama ostalima više sreće sledeće sezone™.

 

Što se mene lično tiče, cele sezone sam u nekoj kontri bio, od samog početka. Dele Ali umesto Sona, Mane umesto Salaha u prvom kolu. Dok sam se opravio i stabilizovao, prošlo je pola sezone. U par navrata nisam imao ni sreće. U svakom slučaju, zanimljiva sezona, nadam se da će sledeća biti bez odlaganja utakmica i triplih kola.

 

Sledi odmor, vidimo se u julu-avgustu.

Link to comment

premijera u Premeru.

lepo krenulo, na početku negde pri vrhu, ali na kraju ipak sezona za zaborav.

 

trema je učinila svoje, falilo je malo sreće, čestitke plavom takmičaru.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...